Operátor produkčnej tlače pre showroom v Banskej Bystrici

Konica Minolta Slovakia spol. s r. o.

Kremnička 3, 974 05 Banská Bystrica, Banskobystrický kraj, okres Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príjem požiadaviek na tlač od zákazníkov, spracovanie dokumentov, plnenie pracovných úloh s použitím tlačových zariadení vystavených v showroome spoločnosti
  • Komunikácia so zákazníkmi, zabezpečovanie prípravy a tlače dokumentov
  • Výkon bežných úloh s použitím zariadení v showroome (nastavenie strojov, testovanie, ...)
  • Príprava a plánovanie prezentácií a predvádzanie zariadení zákazníkom
  • Tvorba časového harmonogramu využitia showroomu
  • Zodpovednosť za tlač a udržiavanie optimálneho stavu tlačových vzoriek pre každé zariadenie.

Práca pre renomovanú spoločnosť, súčasť globálneho koncernu.
Práca v príjemnej atmosfére v mladom time.
Odborný profesionálny rast.
Platové ohodnotenie v štruktúre: základný plat + provízie za dokončené zákazky + odmeny za plnenie plánu.
K dispozíci notebook, mobilný telefón.
Skrátená pracovná doba v piatok.

Žiadosť o prijatie a profesionálny životopis pošlite e-mailom na adresu: [email protected] s označením: "OPERATOR"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

polygrafické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • skúsenosti s prácou v prepress, komerčnej tlačiarni alebo v kpírovacom centre
  • znalosť grafického SW (AdobeCreative Suite)
  • znalosť digitálnych tlačových zariadení a ich diagnostika
  • skúsenosti s Color manažmentom a technológiami digitálnych tlačových zariadení
  • znalosť technickej angličtiny

Konica Minolta je významným celosvetovým poskytovateľom služieb v oblasti IT, spracovania dokumentov a digitálnej tlače. Jej história siaha až do roku 1873. V súčasnosti pôsobí v 150 krajinách sveta a podporuje viac ako 2 milióny zákazníkov ročne. Konica Minolta prevádzkuje 5 inovačných centier po celom svete, z toho jedno v neďalekom Brne. Aj vďaka tomu je držiteľom mnohých svetových prvenstiev a patentov.

Na Slovensku pôsobí spoločnosť Konica Minolta Slovakia od roku 1992. V súčasnosti zabezpečuje riešenia pre podnikové systémy a aplikácie, spracovanie dokumentov, riadenie procesov, digitálnu tlač a infraštruktúru. Zároveň je dlhoročným lídrom v oblasti predaja multifunkčných a tiež digitálnych produkčných zariadení. Centrála spoločnosti sídli v Bratislave, pobočky sú v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Bachratá
E-mail: poslať životopis
ID: 3223110  Dátum zverejnenia: 23.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou