Nástrojár/ka

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, Vráble
Termín nástupu
Dohodou
865 - 1 000 EUR/mesiacDohoda možná v závislosti od skúseností uchádzača. K základnej mzde osobné ohodnotenie: 190 Eur a bonus za produktivitu: 40 Eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Demontáž, montáž, vyčistenie, premazanie a kontrola foriem.
  • Prezoraďovanie nástrojov – pretypovávanie nástrojov.
  • Vyskladňovanie a zaskladňovanie nástrojov a vytváranie pozícií v databáze nástrojov.
  • Čistenie chladiacich okruhov pomocou externého zariadenia.
  • Čistenie foriem a vykonávanie pravidelnej údržby foriem podľa inštrukcií.
  • Vykonávanie dlhodobo plánovanej údržby foriem.
  • Práca na kovoobrábacích strojoch.

  • možnosť kariérneho rastu a zvýšenia mzdy po zapracovaní,
  • osobné ohodnotenie (dochádzkový bonus) 190 Eur,
  • bonus za produktivitu 40 Eur,
  • príplatky za nočnú prácu, prácu vo sviatok, prácu v sobotu a nedeľu podľa zákonníka práce,
  • príspevok zamestnávateľa na DDP /3. pilier/,
  • vernostné za odpracované roky.

Ďalšie výhody nášho sociálneho programu:
  • príspevok na dioptrické okuliare
  • príspevok na masáže
  • príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
  • príspevok za Janského plaketu

Informácie o výberovom konaní

Práca v 3-zmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárskeho zamerania – odbor nástrojár, mechanik nastavovač, strojný mechanik, zámočník

Prax na pozícii/v oblasti

1

  • Veľmi dobrá orientácia vo výkresovej dokumentácii.
  • Technické myslenie a manuálna zručnosť.
  • Platný žeriavnicky preukaz.
  • Platný preukaz viazačov bremien.

Kongsberg Automotive provides world class products to the global vehicle industry. Our products enhance the driving experience, making it safer, more comfortable and sustainable. With revenues of approx. EUR 1 billion and approximately 5.300 employees in 18 countries, Kongsberg Automotive is truly a global supplier. The company is headquartered in Zürich, Switzerland and has more than 21 production facilities worldwide. The product portfolio includes seat comfort systems, driver and motion control systems, fluid assemblies, and industrial driver interface products developed for global vehicle manufacturers. In our Vráble plant we produce mainly AT shifters and other products. You can find more at our web page http://www.kongsbergautomotive.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Vnenková
Tel.: +421915790125
E-mail: poslať životopis
ID: 4494346  Dátum zverejnenia: 4.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 865 EUR/mesiac