Zoraďovač/Nastavovač (conduit linka)

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, Vráble
Termín nástupu
Dohodou.
1 000 EUR/mesiacK základnej mzde dochádzkový bonus vo výške 190 €, odmena za produktivitu a všetky prislúchajúce príplatky v zmysle Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka, ktorého náplňou práce bude samostatné nastavovanie strojov, zariadení a výrobných liniek. Zaškolenie zabezpečíme!

Komplexné riadenie a nastavenie parametrov prislúchajucej linky vo výrobe.
Nahlasovanie dielov do SAP, obsluha PC vo výrobe.
Nastavenie a produkcia na prislúchajúcej linke podľa výrobného plánu, dodržiavanie výrobného plánu.
Správne uvoľnenie vyrábanej produkcie.
Včasné a správne vedenie predpísanej dokumentácie.
Samostané opravy prislúchajúcej linky v rámci produkcie na linke.
Vykonávanie činnosti podľa požiadaviek nadriadeného.

Príspevok zamestnávateľa na DDP (3. pilier)
Komplexné lekárske prehliadky v súvislosti s výkonom práce.
Príspevok na okuliare.
Príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa.
Závodná jedáleň.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, elektrotechnika.

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Schopnosť a ochota samovzdelávania.
Znalosť čítania technických výkresov.
Základy práce s PC.
Samostatné opravy drobných porúch prislúchajúcej linky.

Znalosť noriem IATF 16 949, ISO14001 - výhoda.

Kongsberg Automotive provides world class products to the global vehicle industry. Our products enhance the driving experience, making it safer, more comfortable and sustainable. With revenues of approx. EUR 1 billion and approximately 5.300 employees in 18 countries, Kongsberg Automotive is truly a global supplier. The company is headquartered in Zürich, Switzerland and has more than 21 production facilities worldwide. The product portfolio includes seat comfort systems, driver and motion control systems, fluid assemblies, and industrial driver interface products developed for global vehicle manufacturers. In our Vráble plant we produce mainly AT shifters and other products. You can find more at our web page http://www.kongsbergautomotive.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Vnenková
Tel.: +421915790125
E-mail: poslať životopis
ID: 4371258  Dátum zverejnenia: 25.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac