Zoraďovač/ka strojov - vstrekolisy

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 Eur/dohodou podľa skúseností + variabilná zložka mzdy až do výšky 290 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž a demontáž vstrekovacích nástrojov na a z vstrekovacieho lisu (všetkých druhov).
  • Pripojenie a odpojenie periférii (temperačky, sušičky, nasávače granulátu, robot).
  • Zapojenie a odpojenie hydrauliky, pneumatiky, temperačných okruhov, kúrenie horúcich vtokov a dýz, koncových snímačov.
  • Nastavenie periférii a stroja podľa dokumentácie tak, aby bol lis pripravený na spustenie (vrátene nulových bodov stroja).
  • Ovládenie všetkých vstrekolisov, robotov a periférii, ktoré sa nachádzajú na vstrekolisovni.
  • Spustenie a nastavenie lisu ( robota ) tak aby bol uvoľnený kvalitou do sériovej výroby.
  • Odstraňovanie a riešenie problémov na dielni (technických, technologických, kvalitatívnych )
  • Vzorovanie nástrojov po úprave
  • Vzorovanie výrobkov na alternatívnych strojoch.
  • Vyplniť potrebnú dokumentáciu a podklady.
  • Úzka spolupráca s procesným inžinierom a kvality inžinierom
  • Zastupovanie majstra počas jeho neprítomnosti.
  • Vykonávanie dohľadu nad menej skúsenými pracovníkmi.

  • dochádzkový bonus 100 Eur
  • bonus za produktivitu až do výšky 90 Eur
  • príplatok za štvorzmennú prevádzku 100 Eur
  • možnosť kariérneho rastu
  • príspevok zamestnávateľa na DDP (3. pilier)

Máme bohatý sociálny program pre zamestnancov:
  • permanentky na hokejové zápasy HK Nitra
  • permanentky do divadla DAB Nitra
  • príspevok na masáže
  • príspevok na dioptrické okuliare
  • príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
  • príspevok za Janského plaketu

Informácie o výberovom konaní

Práca v štvorzmennej prevádzke.
  • žeriavnicky preukaz - výhodou
  • preukaz viazača bremien - výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Technické - strojárske

Počet rokov praxe

2

  • komunikatívnosť
  • samostatné rozhodovanie
  • časová flexibilita
  • vysoké pracovné nasadenie

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble
ID: 3753550   Dátum zverejnenia: 3.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 Eur/dohodou podľa skúseností + variabilná zložka mzdy až do výšky 290 Eur