Kontrolór/ka kvality - výroba káblov

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble-Pri stanici, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
630 Eur + variabilná zložka maximálne do výšky 190 Eur + bonus za štvorzmenku 100 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontrola kvality hotových výrobkov a evidencia hotových výrobkov počas pracovnej zmeny a splnenie špecifikovaných požiadaviek zákazníka podľa inštrukcií.
  • Vedenie a vypĺňanie požadovaných záznamov a dokumentácie.
  • Dodržiavanie kontrolných postupov a návodov.
  • Príprava pracoviska, čistenie a starostlivosť o stroje a zariadenia na pracovisku.
  • Dodržiavanie používania ochranných osobných pracovných prostriedkov stanovených pre dané pracovisko.

  • možnosť kariérneho rastu a zvýšenia mzdy po zapracovaní
  • dochádzkový bonus 100 Eur
  • bonus za produktivitu až do výšky 90 Eur
  • bonus za prácu v štvorzmennej prevádzke 100 Eur
  • príplatky za nočnú prácu, prácu vo sviatok, prácu v sobotu a nedeľu podľa zákonníka práce
  • príspevok zamestnávateľa na DDP /3. pilier/,
  • vernostné za odpracované roky,

Máme bohatý sociálny program pre zamestnancov:
  • permanentky na hokejové zápasy HK Nitra
  • permanentky do divadla DAB Nitra
  • príspevok na masáže
  • príspevok na dioptrické okuliare
  • príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
  • príspevok za Janského plaketu

Informácie o výberovom konaní

Práca v štvorzmennej prevádzke.

Ak si dokážete udržať dobrú náladu aj v kritických situáciach a slovo tím má pre vás naozaj význam, ste práve ten, koho hľadáme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

  • Manuálna zručnosť a technická orientácia.
  • Schopnosť sledovania detailov.
  • Schopnosť analyzovania a riešenia problémov.
  • Kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa.
  • Schopnosť organizovania si a plánovania práce.
  • Samostatnosť .
  • Ovládanie parametrov hotových výrobkov a polovýrobkov a súčastí strojov.
  • Schopnosť rýchlej orientácie sa v dokumentácii a jej zmenách.
  • Porozumenie základným princípom a súvislostiam v oblasti kvality.

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble
ID: 3709128   Dátum zverejnenia: 19.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   630 Eur + variabilná zložka maximálne do výšky 190 Eur + bonus za štvorzmenku 100 Eur