Operátor/ka expedície

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
ihneď
765 - 1 000 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača. K základnej mzde prináleží dochádzkový bonus vo výške 190 €, bonus za produktivitu až do výšky 40€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Manipulácia s materiálom v rámci expedičného skladu hotových výrobkov – zaskladňovanie hotových výrobkov do dočasného skladu.
  • Príprava materiálu na expedovanie podľa požiadaviek zákazníka v SAP, označovanie tovaru určeného na export samolepiacou kartou podľa špecifikácie zákazníka.
  • Zabezpečovanie presnosti evidencie zaskladneného materiálu a aktívna účasť na odstraňovaní zistených nedostatkov.
  • Vykonávanie nakládky transportov.
  • Pripravovanie vratných obalov a šrotového materiálu na expedíciu.
  • Skartovanie použitých kartónových obalov.
  • Odvoz nevratných a poškodených drevených obalov na vyhradené miesto.
  • Zabezpečenie dodržiavania zavedeného systému uskladňovania a výdaja hotových výrobkov, dodržiavanie noriem FIFO, TPS, ISO.
  • Udržiavanie poriadku v expedičnom sklade a v ďalších zverených priestoroch.
  • Obsluha VZV, uskutočňovanie pravidelnej údržby a čistenie manipulačnej techniky.
  • Vykonávanie inventúry.

Sociálny program, ktorý poskytujeme našim zamestnancom:
  • príspevok zamestnávateľa na DDP (3. pilier),
  • príspevok na dioptrické okuliare,
  • príspevok pri životnom a pracovnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa,
  • príspevok na masáže,
  • príspevok za Janského plaketu,
  • komplexná lekárska prehliadka.

Informácie o výberovom konaní

Práca v 3-zmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladové hospodárstvo

Počet rokov praxe

1

Platný VZV preukaz.
Práca s počítačom.
Zodpovedný prístup k práci.

Kongsberg Automotive provides world class products to the global vehicle industry. Our products enhance the driving experience, making it safer, more comfortable and sustainable. With revenues of approx. EUR 1 billion and approximately 5.300 employees in 18 countries, Kongsberg Automotive is truly a global supplier. The company is headquartered in Zürich, Switzerland and has more than 21 production facilities worldwide. The product portfolio includes seat comfort systems, driver and motion control systems, fluid assemblies, and industrial driver interface products developed for global vehicle manufacturers. In our Vráble plant we produce mainly AT shifters and other products. You can find more at our web page http://www.kongsbergautomotive.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Vnenková
Tel.: +421915790125
E-mail: poslať životopis
ID: 3504783  Dátum zverejnenia: 12.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 765 EUR/mesiac