Operátor expedície

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. základná mzda 620€ + variabilná zložka až do 150

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• • Manipulácia s materiálom v rámci expedičného skladu hotových výrobkov – zaskladňovanie hotových výrobkov do dočasného skladu.
• Príprava materiálu na expedovanie podľa požiadaviek zákazníka v SAP, označovanie tovaru určeného na export samolepiacou kartou podľa špecifikácie zákazníka.
• Zabezpečovanie presnosti evidencie zaskladneného materiálu a aktívna účasť na odstraňovaní zistených nedostatkov.
• Vykonávanie nakládky transportov.
• Pripravovanie vratných obalov a šrotového materiálu na expedíciu.
• Skartovanie použitých kartónových obalov.
• Odvoz nevratných a poškodených drevených obalov na vyhradené miesto
• Vykonávanie inventúry.

- variabilná zložka mzdy až do výšky 150€,
- sociálny program pre zamestnancov,
- príspevok zamestnávateľa na DDP,
- netradičné firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Práca v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke.

Ak si dokážete udržať dobrú náladu aj v kritických situáciach a slovo tím má pre vás naozaj význam, ste práve ten, koho hľadáme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.7.2018 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- preukaz VZV
- zodpovedný prístup k práci
- dobré organizačné schopnosti

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Humayová
Tel.: +421377911735
E-mail: poslať životopis
ID: 2990383   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. základná mzda 620€ + variabilná zložka až do 150