Operátor skladu

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky budú upresnené počas pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Manipulácia s materiálom – vykládka, preberanie, zaskladnenie, vyskladnenie.
• Vykonávanie účtovných pohybov v SAPe pre pohyb materiálu v smere sklad – výroba.
• Dodržiavanie zavedeného systému uskladňovania a výdaja materiálov.
• Skartovanie použitých kartónových obalov.
• Odvoz nevratných a poškodených drevených obalov na vyhradené miesto.
• Udržiavanie poriadku v sklade a v ďalších zverených priestoroch.
• Obsluha VZV, uskutočňovanie pravidelnej údržby a čistenie manipulačnej techniky.
• Pomoc pri ostatných činnostiach v sklade, prípadne v manipulačných priestoroch.
• Vykonávanie inventúry.

- variabilná zložka mzdy až do výšky 125€,
- v prípade štvorzmennej prevádzky príplatok 70€,
- sociálny program pre zamestnancov,
- príspevok zamestnávateľa na DDP,
- netradičné firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Práca v dvoj, troj alebo štvorzmennej prevádzke.

Ak si dokážete udržať dobrú náladu aj v kritických situáciach a slovo tím má pre vás naozaj význam, ste práve ten, koho hľadáme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- preukaz VZV
- zodpovedný prístup k práci
- dobré organizačné schopnosti

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble
ID: 2990383   Dátum zverejnenia: 9.10.2017