Operátor expedície

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
Dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. základná mzda 620€ + variabilná zložka až do 150

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Manipulácia s materiálom v rámci expedičného skladu hotových výrobkov – zaskladňovanie hotových výrobkov do dočasného skladu.
  • Príprava materiálu na expedovanie podľa požiadaviek zákazníka v SAP, označovanie tovaru určeného na export samolepiacou kartou podľa špecifikácie zákazníka.
  • Zabezpečovanie presnosti evidencie zaskladneného materiálu a aktívna účasť na odstraňovaní zistených nedostatkov.
  • Vykonávanie nakládky transportov.
  • Pripravovanie vratných obalov a šrotového materiálu na expedíciu.
  • Skartovanie použitých kartónových obalov.
  • Odvoz nevratných a poškodených drevených obalov na vyhradené miesto
  • Vykonávanie inventúry.

  • variabilná zložka mzdy až do výšky 150€
  • príspevok zamestnávateľa na DDP (3. pilier)

Máme bohatý sociálny program pre zamestnancov:
  • permanentky na hokejové zápasy HK Nitra
  • permanentky do divadla DAB Nitra
  • príspevok na masáže
  • príspevok na dioptrické okuliare
  • príspevok na liečebno-rehabilitačný pobyt, detský tábor
  • príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
  • príspevok za Jánskeho plaketu
  • bezplatná právna pomoc

Informácie o výberovom konaní

Práca v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
SAP - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • preukaz VZV
  • zodpovedný prístup k práci
  • dobré organizačné schopnosti

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble
ID: 2990383   Dátum zverejnenia: 4.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. základná mzda 620€ + variabilná zložka až do 150