Finančný analytik

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble, okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Platové podmienky budú upresnené počas pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vyhodnocovanie a analýza pravidelných finančných výsledkov.
- Analýzy ziskovosti jednotlivých produktov, vyhodnocovanie nákladov a ziskovosti.
- Analýzy materiálovej spotreby a energií.
- Príprava reportov pre manažment.
- Standard costing – analýza mesačných odchýlok.
- Analýzy výrobného modulu, návrhy na zlepšenie a nastavenie štandardov.
- Príprava podkladov pre budget.
- Pravidelný monitoring predajných cien, ich porovnanie so zmluvami.
- Analýza dát, tvorba databáz.
- Zodpovednosť za štatistické prehľady a porovnania.
- Participácia na projektoch v rámci finančného oddelenia.
- Práca v systéme SAP.

- sociálny program pre zamestnancov,
- príspevok zamestnávateľa na DDP,
- netradičné firemné akcie.

Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí sa neboja výzvy a už sa im nechce čítať klasické "ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti ...".
Ak si dokážete udržať dobrú náladu aj v kritických situáciach a slovo tím má pre vás naozaj význam, ste práve ten, koho hľadáme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
SAP - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
Organizačné a komunikatívne schopnosti
Prax v SAPe - výhodou

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble
ID: 2511470   Dátum zverejnenia: 10.10.2017   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Platové podmienky budú upresnené počas pohovoru.