Elektroúdržbár

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble-Pri stanici, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
min. základná mzda 800 € + variabilná zložka až do 150€ / dohoda na základe praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné vykonávanie elektroúdržbárskych prác podľa predložených plánov údržby a v prípade poruchy strojov a zariadení.
  • Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby a kontroly zariadení.
  • Výmena náhradných dielov po samostatnom zvážení.
  • Samostatné vykonávanie opráv, modifikácií strojov a zariadení
  • Vykonávanie montážnych prác podľa plánov, výkresov a návodov. V prípade potreby stanovenie priebehu montáže a špecifikácia náhradných dielov.
  • Práca na základe ústnych a písomných pokynov a podľa nákresov.
  • Práca s PC - používanie aplikácie pre PLC diagnostiku strojov a zariadení ako užívateľ, používanie systému Profibus.
  • Pri zložitejších problémoch poskytnutie pomoci špecialistom.
  • Vypĺňanie požadovanej internej/externej dokumentácie.
  • Plnenie mesačného a ročného plánu údržby.
  • Vykonávanie pracovnej pohotovosti počas víkendov.

  • sociálny program pre zamestnancov /napr. permanentky na hokejové zápasy HK Nitra, permanentky do divadla DAB Nitra, príspevok na masáže/
  • príspevok zamestnávateľa na DDP /3. pilier/,
  • príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
  • príspevok za Jánskeho plaketu

Informácie o výberovom konaní

Vykonávanie pracovnej pohotovosti počas víkendov.

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Vyhl. 508/2009 § 22 a vyššie
  • Schopnosť práce vo výškach
  • Znalosť používania aplikácie riadiacich systémov pre stroje a zariadenia ako užívateľ - výhodou
  • Znalosť používania aplikácie pre PLC diagnostiku -výhodou

Ďalšie požiadavky na pracovnú pozíciu (vhodné)
  • Zváračský preukaz
  • Znalosť obsluhy zdvíhacích zariadení
  • Znalosť obsluhy pracovných plošín
  • Znalosť obsluhy tlakových zariadení

Kongsberg Automotive provides world class products to the global vehicle industry. Our products enhance the driving experience, making it safer, more comfortable and sustainable. With revenues of approx. EUR 1 billion and approximately 5.300 employees in 18 countries, Kongsberg Automotive is truly a global supplier. The company is headquartered in Zürich, Switzerland and has more than 21 production facilities worldwide. The product portfolio includes seat comfort systems, driver and motion control systems, fluid assemblies, and industrial driver interface products developed for global vehicle manufacturers. In our Vráble plant we produce mainly AT shifters and other products. You can find more at our web page http://www.kongsbergautomotive.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Garajová
Tel.: +421377911527
E-mail: poslať životopis
ID: 2358327  Dátum zverejnenia: 18.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: min. základná mzda 800 € + variabilná zložka až do 150€ / dohoda na základe praxe a skúseností