Elektroúdržbár

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble, Nitra
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Platové podmienky na základe praxe a skúseností budú upresnené počas pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatné vykonávanie elektroúdržbárskych prác podľa predložených plánov údržby a v prípade poruchy strojov a zariadení.
• Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby a kontroly zariadení.
• Výmena náhradných dielov po samostatnom zvážení.
• Samostatné vykonávanie opráv, modifikácií strojov a zariadení
• Vykonávanie montážnych prác podľa plánov, výkresov a návodov. V prípade potreby stanovenie priebehu montáže a špecifikácia náhradných dielov.
• Práca na základe ústnych a písomných pokynov a podľa nákresov.
• Práca s PC - používanie aplikácie pre PLC diagnostiku strojov a zariadení ako užívateľ, používanie systému Profibus.
• Pri zložitejších problémoch poskytnutie pomoci špecialistom.
• Vypĺňanie požadovanej internej/externej dokumentácie.
• Plnenie mesačného a ročného plánu údržby.

- sociálny program pre zamestnancov /napr. permanentky na hokejové zápasy HK Nitra, permanentky do divadla DAB Nitra, príspevok na masáže/
- príspevok zamestnávateľa na DDP /3. pilier/,
- príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
- príspevok za Jánskeho plaketu
- netradičné firemné akcie.

Informácie o výberovom konaní

Vykonávanie pracovnej pohotovosti počas víkendov.

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Vyhl. 508/2009 § 22 a vyššie
• Schopnosť práce vo výškach
• Znalosť používania aplikácie riadiacich systémov pre stroje a zariadenia ako užívateľ - výhodou
• Znalosť používania aplikácie pre PLC diagnostiku -výhodou

Ďalšie požiadavky na pracovnú pozíciu (vhodné)
• Zváračský preukaz
• Znalosť obsluhy zdvíhacích zariadení
• Znalosť obsluhy pracovných plošín
• Znalosť obsluhy tlakových zariadení

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Humayová
Tel.: 037/7911735
E-mail: poslať životopis
ID: 2358327   Dátum zverejnenia: 7.12.2017