Elektroúdržbár

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble-Pri stanici, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min. základná mzda 800 € + variabilná zložka až do 150€ / dohoda na základe praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné vykonávanie elektroúdržbárskych prác podľa predložených plánov údržby a v prípade poruchy strojov a zariadení.
  • Vykonávanie pravidelnej preventívnej údržby a kontroly zariadení.
  • Výmena náhradných dielov po samostatnom zvážení.
  • Samostatné vykonávanie opráv, modifikácií strojov a zariadení
  • Vykonávanie montážnych prác podľa plánov, výkresov a návodov. V prípade potreby stanovenie priebehu montáže a špecifikácia náhradných dielov.
  • Práca na základe ústnych a písomných pokynov a podľa nákresov.
  • Práca s PC - používanie aplikácie pre PLC diagnostiku strojov a zariadení ako užívateľ, používanie systému Profibus.
  • Pri zložitejších problémoch poskytnutie pomoci špecialistom.
  • Vypĺňanie požadovanej internej/externej dokumentácie.
  • Plnenie mesačného a ročného plánu údržby.
  • Vykonávanie pracovnej pohotovosti počas víkendov.

  • sociálny program pre zamestnancov /napr. permanentky na hokejové zápasy HK Nitra, permanentky do divadla DAB Nitra, príspevok na masáže/
  • príspevok zamestnávateľa na DDP /3. pilier/,
  • príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
  • príspevok za Jánskeho plaketu

Informácie o výberovom konaní

Vykonávanie pracovnej pohotovosti počas víkendov.

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • Vyhl. 508/2009 § 22 a vyššie
  • Schopnosť práce vo výškach
  • Znalosť používania aplikácie riadiacich systémov pre stroje a zariadenia ako užívateľ - výhodou
  • Znalosť používania aplikácie pre PLC diagnostiku -výhodou

Ďalšie požiadavky na pracovnú pozíciu (vhodné)
  • Zváračský preukaz
  • Znalosť obsluhy zdvíhacích zariadení
  • Znalosť obsluhy pracovných plošín
  • Znalosť obsluhy tlakových zariadení

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble
ID: 2358327   Dátum zverejnenia: 18.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min. základná mzda 800 € + variabilná zložka až do 150€ / dohoda na základe praxe a skúseností