Manipulant/ka vo výrobe

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, 952 01 Vráble-Pri stanici
Termín nástupu
možný ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 600 Eur + variabilná zložka až do výšky 250 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v 3- alebo 4-zmennej prevádzke

  • Zásobovanie pracovných liniek a ostatných pracovísk materiálom.
  • Odvoz hotových výrobkov na určené miesto.
  • Zabezpečenie správneho spätného hlásenia.
  • Dodržiavanie FIFO, kvality, bezpečnosti procesov.
  • Zabezpečovanie poriadku a čistoty vo výrobných a skladových priestoroch.
  • Objednávanie materiálu zo skladu.
  • Skartovanie použitých kartónových obalov.
  • Odvoz nevratných a poškodených drevených obalov na vyhradené miesto.
  • Asistencia zoraďovačovi pri činnostiach vyplývajúcich z operatívnych úloh zabezpečenia výrobného procesu.
  • Zodpovednosť za identifikáciu materiálu vo výrobe.
  • Dodržiavanie pravidiel manipulácie s ručne vedeným motorovým vozíkom a jazdy na VZV.
  • Zodpovednosť za dodržiavanie predpísaných pracovných a baliacich predpisov.
  • Vykonávanie inventúry.
  • Vedenie a vypĺňanie požadovaných záznamov a dokumentácie.

  • dochádzkový bonus do výšky 100 Eur
  • príplatok za prácu v štvorzmennej prevádzke 100 Eur
  • príplatok za produktivitu do výšky 50 Eur

  • bezplatné školenia
  • sociálny program pre zamestnancov,
  • príspevok zamestnávateľa na DDP (3. pilier),
  • voľné vstupenky na hokej HK Nitra, do divadla DAB Nitra
  • príspevok na masáže a iné

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • preukaz na obsluhu motorových vozíkov D (ručne vedené vozíky)
  • počítačové znalosti - základy
  • zodpovedný prístup k práci
  • spoľahlivosť

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Garajová
Tel.: +421377911527
E-mail: poslať životopis
ID: 2270018   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 600 Eur + variabilná zložka až do výšky 250 Eur