Technik BOZP a technik požiarnej ochrany

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, Vráble, Nitra
Termín nástupu
01.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1100 Eur /+ dohoda na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik BOZP
  • vypracovanie a vedenie predpísanej dokumentácie, záznamov a evidencie v súvislosti s BOZP;
  • zisťovanie nebezpečenstiev a ohrození, posudzovanie rizík pri práci;
  • navrhovanie opatrení na zlepšenie pracovných podmienok, na zníženie nebezpečenstiev a ohrození zdravia;
  • hodnotenie nebezpečenstiev vyplývajúcich z pracovného procesu a pracovného prostredia a na jeho základe vypracovanie regulatívu pre poskytovanie OOPP;
  • vyšetrovanie, spísanie a evidencia pracovných úrazov, spracovanie hlásení a štatistických formulárov;
  • vypracovanie rozborov pracovnej úrazovosti;
  • kontrola používania OOPP, ochranných zariadení a iných ochranných opatrení;
  • kontrola dodržiavania relevantnej legislatívy na zaistenie bezpečnej práce, zásad bezpečnosti práce, ochrany zdravia pri práci a bezpečného správania sa na pracovisku a bezpečných pracovných postupov;
  • vykonávanie kontroly na požitie alkoholu a omamných látok;
  • spolupráca s orgánmi štátneho odborného dozoru nad bezpečnosťou práce (IBP, RÚVZ), pri previerkach stavu pracovného prostredia, pri meraní a hodnotení faktorov pracovného prostredia;
  • spolupráca s komisiou BOZP, PZS a so zástupcami zamestnancov pre BOZP;
  • pri riešení chorôb z povolania, pracovných úrazov a hodnotení pracovného prostredia, preventívnych lekárskych prehliadkach spolupracuje s lekárom PZS;
  • zabezpečenie školenia BOZP pre novoprijatých zamestnancov, zástupcov zamestnancov pre BOZP ako aj pre zamestnancov dodávateľských firiem a tiež preškolenie týchto zamestnancov;

Technik požiarnej ochrany
  • vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok;
  • zabezpečenie plnenia opatrení na ochranu pred požiarmi;
  • realizovanie pravidelných školení o ochrane pred požiarmi a odbornej prípravy členov protipožiarnych hliadok a ostatných zamestnancov;
  • organizovanie a vyhodnotenie cvičného požiarneho poplachu;
  • zabezpečenie kontroly a revízií požiarno-technických zariadení a elektrického ručného náradia;
  • spolupráca s orgánmi štátneho požiarneho dozoru pri kontrolách;
  • dohľad nad dodržiavaním požiadaviek protipožiarnej bezpečnosti pri skladovaní, ukladaní a manipulácii s horľavými látkami;

  • príspevok zamestnávateľa na DDP /3. pilier/,
  • vernostné za odpracované roky,

Máme bohatý sociálny program pre zamestnancov:
  • permanentky na hokejové zápasy HK Nitra
  • permanentky do divadla DAB Nitra
  • príspevok na masáže
  • príspevok na dioptrické okuliare
  • príspevok na liečebno-rehabilitačný pobyt, detský tábor
  • príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
  • príspevok za Jánskeho plaketu
  • bezplatná právna pomoc

Informácie o výberovom konaní

Osvedčenie Technika BOZP a PO je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

  • organizačné schopnosti;
  • analytické myslenie;
  • komunikačné zručnosti na vysokej úrovni;
  • asertívne správanie;
  • flexibilita;

Kongsberg Automotive provides world class products to the global vehicle industry. Our products enhance the driving experience, making it safer, more comfortable and sustainable. With revenues of approx. EUR 1 billion and approximately 5.300 employees in 18 countries, Kongsberg Automotive is truly a global supplier. The company is headquartered in Zürich, Switzerland and has more than 21 production facilities worldwide. The product portfolio includes seat comfort systems, driver and motion control systems, fluid assemblies, and industrial driver interface products developed for global vehicle manufacturers. In our Vráble plant we produce mainly AT shifters and other products. You can find more at our web page http://www.kongsbergautomotive.com/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Garajová
Tel.: +421377911527
E-mail: poslať životopis
ID: 1211552  Dátum zverejnenia: 18.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 Eur /+ dohoda na základe skúseností