Technik BOZP a technik požiarnej ochrany

Kongsberg Automotive, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 48, Vráble, Nitra
Termín nástupu
01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100 Eur /+ dohoda na základe skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technik BOZP
  • vypracovanie a vedenie predpísanej dokumentácie, záznamov a evidencie v súvislosti s BOZP;
  • zisťovanie nebezpečenstiev a ohrození, posudzovanie rizík pri práci;
  • navrhovanie opatrení na zlepšenie pracovných podmienok, na zníženie nebezpečenstiev a ohrození zdravia;
  • hodnotenie nebezpečenstiev vyplývajúcich z pracovného procesu a pracovného prostredia a na jeho základe vypracovanie regulatívu pre poskytovanie OOPP;
  • vyšetrovanie, spísanie a evidencia pracovných úrazov, spracovanie hlásení a štatistických formulárov;
  • vypracovanie rozborov pracovnej úrazovosti;
  • kontrola používania OOPP, ochranných zariadení a iných ochranných opatrení;
  • kontrola dodržiavania relevantnej legislatívy na zaistenie bezpečnej práce, zásad bezpečnosti práce, ochrany zdravia pri práci a bezpečného správania sa na pracovisku a bezpečných pracovných postupov;
  • vykonávanie kontroly na požitie alkoholu a omamných látok;
  • spolupráca s orgánmi štátneho odborného dozoru nad bezpečnosťou práce (IBP, RÚVZ), pri previerkach stavu pracovného prostredia, pri meraní a hodnotení faktorov pracovného prostredia;
  • spolupráca s komisiou BOZP, PZS a so zástupcami zamestnancov pre BOZP;
  • pri riešení chorôb z povolania, pracovných úrazov a hodnotení pracovného prostredia, preventívnych lekárskych prehliadkach spolupracuje s lekárom PZS;
  • zabezpečenie školenia BOZP pre novoprijatých zamestnancov, zástupcov zamestnancov pre BOZP ako aj pre zamestnancov dodávateľských firiem a tiež preškolenie týchto zamestnancov;

Technik požiarnej ochrany
  • vykonávanie preventívnych protipožiarnych prehliadok;
  • zabezpečenie plnenia opatrení na ochranu pred požiarmi;
  • realizovanie pravidelných školení o ochrane pred požiarmi a odbornej prípravy členov protipožiarnych hliadok a ostatných zamestnancov;
  • organizovanie a vyhodnotenie cvičného požiarneho poplachu;
  • zabezpečenie kontroly a revízií požiarno-technických zariadení a elektrického ručného náradia;
  • spolupráca s orgánmi štátneho požiarneho dozoru pri kontrolách;
  • dohľad nad dodržiavaním požiadaviek protipožiarnej bezpečnosti pri skladovaní, ukladaní a manipulácii s horľavými látkami;

  • príspevok zamestnávateľa na DDP /3. pilier/,
  • vernostné za odpracované roky,

Máme bohatý sociálny program pre zamestnancov:
  • permanentky na hokejové zápasy HK Nitra
  • permanentky do divadla DAB Nitra
  • príspevok na masáže
  • príspevok na dioptrické okuliare
  • príspevok na liečebno-rehabilitačný pobyt, detský tábor
  • príspevok pri životnom jubileu, pri sobáši, pri narodení dieťaťa
  • príspevok za Jánskeho plaketu
  • bezplatná právna pomoc

Informácie o výberovom konaní

Osvedčenie Technika BOZP a PO je podmienkou.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2019 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • organizačné schopnosti;
  • analytické myslenie;
  • komunikačné zručnosti na vysokej úrovni;
  • asertívne správanie;
  • flexibilita;

Spoločnosť Kongsberg Automotive, s.r.o. bola založená na Slovensku v roku 1995 pod názvom United Parts, s.r.o., v roku 2001 bola odkúpená americkou spoločnosťou Teleflex Inc. a od roku 2008 sa stala nórskou firmou Kongsberg Automotive, ktorá sa od začiatku pôsobenia na Slovensku zaoberá výrobou súčiastok pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Hlavná 48
952 01 Vráble
ID: 1211552   Dátum zverejnenia: 18.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 Eur /+ dohoda na základe skúseností