Obchodný referent

KONFER net, s. r. o.

Miesto práce
Hlboká cesta 60, 941 31 Dvory nad Žitavou
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 500 EUR/mesiacMzda závislá na šikovnosti a skúsenostiach uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete.
- Prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií.
- Optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie
- Vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných štandardov.
- Vytváranie, vyhodnocovanie a optimalizovanie obchodnej stratégie s cieľom maximalizovať objem predaja a výnosov, príprava a aktualizácia plánov predaja.
- Obchodné zastrešovanie nových produktov a služieb.
- Monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja.
- Účasť na obchodných stretnutiach.
- Aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov.

Typické činnosti:

aktívne vyhľadávanie (interné databázy, verejné firemné databázy, osobné kontakty a iné zdroje) a kontaktovanie nových zákazníkov, dohodovanie osobných stretnutí

príprava na stretnutia, identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka

osobné stretnutia so zákazníkmi, aktívna komunikácia s potencionálnymi zákazníkmi

prezentácia produktov, ich výhody a funkcionality, odporúčanie služieb, ktoré najlepšie napĺňajú požiadavky zákazníka

vypracovanie cenových ponúk a ich prezentácia

uzatváranie obchodných prípadov/zmlúv

budovanie vzťahov, starostlivosť o klienta

Ďalšie činnosti:

riešenie logistických úloh spojených s fyzickým dodaním tovaru alebo služieb

evidencia klientov a potencionálnych klientov, tvorba databázy

doplňovanie aktuálnych inovatívnych informácií o produktoch/službách

vedenie obchodnej databázy, administratívna práca

- možnosť kariérneho rastu
- zľavy na produkty a služby
- variabilita pracovných úloh
- práca so špičkovými technológiami
- práca v mladom zapálenom tíme

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Expert
Administrácia LAN/WAN - Základy
Správa sociálnych sietí - Pokročilý
Microsoft Office - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

výborná znalosť produktov spoločnosti a konkurencie

komunikačné schopnosti

prezentačné schopnosti

schopnosť komunikovať s vrcholovým manažmentom klientov

schopnosť presviedčať

vodičský preukaz B

prehľad a orientácia v oblasti

trpezlivosť

flexibilita

vysoká miera samostatnosti

sebaistota

schopnosť prijímať odmietnutie

Firma KONFER net bola založená začiatkom roku 2004 s cieľom poskytovať obyvateľom a firmám južného regiónu Slovenska spoľahlivé sprostredkovanie prístupu do medzinárodnej siete Internet za prijateľnú cenu.
ID: 3924002  Dátum zverejnenia: 9.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac