Reagujte bez životopisu

Špecialista prichádzajúcej linky s možnosťou práce z domu

Konecta Slovakia s. r. o.

Partizánska cesta, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
08.07.2024
1 120 - 2 000 EUR/mesiacFixná mzda počas skúšobnej doby je vo výške 1120 eur, ďalej ju už máš v rukách Ty a pohybuje sa od 950 až do 1240 eur. Bonusy sú neobmedzené, v úspešný mesiac si môžeš zarobiť na bonusoch aj tisícku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vždy Ťa zaujímal SVET MOBILNÝCH OPERÁTOROV? V komunikácii si doma a nezľakneš sa práce v rôznych informačných systémoch? Máš obchodného ducha a trúfaš si odhadnúť, čo by sa zákazníkovi mohlo k súčasnému balíčku ešte hodiť?

Tak pracuj ako asistent zákazníckej podpory na prichádzajúcej linke Vodafone!

Telefonáty na linke Vodafone, pre nášho českého klienta, pozostávajú z dvoch hlavných častí:

  1. Na linku volá zákazník s nejakou otázkou, problémom, požiadavkou. Napríklad potrebuje vyriešiť problém s internetom, platbu za faktúru alebo aktivovať roaming. Po dôkladnom školení si pripravený zodpovedať takmer každú otázku. :-)
  2. Po vyriešení problému zákazníka plynule prejdeš do ponukovej / predajnej fázy a zvýšiš tak nielen zákazníkovu hodnotu, ale aj svoje bonusy.

Linka funguje od pondelka do nedele od 6:00 do 22:00 hod. Nočné sa toho času zo Slovenska nerobia. Okrajové zmeny budeš mať výnimočne, väčšinou chodíš do práce na 8:00 alebo 11:30 hod.

  • Môžeš sa tešiť na zaujímavý fixný plat a motivačné bonusové ohodnotenie.
  • Poskytneme Ti podporu v osobnom raste a rozvoji. V prípade dočasných neúspechov v predaji nezostaneš sám, povzbudíme Ťa a poradíme Ti, ako na to.
  • Budeš pracovať s kvalitnou technikou v príjemnom a modernom pracovnom prostredí komplexu Interpolis neďaleko historického centra Banskej Bystrice.
  • Po skúšobnej dobe môžeš robiť dva dni týždenne z domu.
  • Pravidelne Ti pripravíme rôzne firemné akcie, súťaže a pohybové aktivity.
  • Poskytneme Ti paušál (neobmedzené volania, sms a 10GB dát) za symbolických 5 eur.
  • Up Déjeuner benefitka Ti pomôže sporiť na niečo, po čom dlhšie túžiš, či už na novú práčku alebo letnú dovolenku. Časť bonusovej mzdy môžeš mať vďaka karte k dispozícii v čistom.
  • Relaxuj a cvič denne s UpBalanseou.
  • Získaj bonus za odporučenie nového kolegu vo výške 400 eur.

Výberový proces je dvojkolový. Zavoláme Ti do dvoch pracovných dní, pozveme Ťa na prvé kolo s personalistkou Miškou, kde sa predstavíš a dozvieš podrobné informácie o pracovnej ponuke. V druhom kole Ťa čaká modelový hovor s tímlídrom Marošom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.7.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bez špeciálnej požiadavky

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Empatia - Mierne pokročilý
Orientácia na zákazníka - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Nepožadujeme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nehľadáme "hotového" agenta, práve naopak. Sme pripravení naučiť Ťa všetko a pripraviť Ti čo najlepší štart do Tvojej budúcej kariéry.

Čo potrebujeme, je, aby si sa chcel zlepšovať a učiť nové veci.

Keďže linka funguje aj cez sviatky a víkendy, hľadáme časovo flexibilných uchádzačov. Ale, samozrejme, vieme sa dohodnúť. Keď budeš mať napríklad dlhoplánovanú "žúrku" alebo vyšetrenie u doktora, smenu Ti preložíme. :-)

Konecta Group je medzinárodné zákaznícke centrum pôsobiace v rôznych končinách sveta, od novembra 2022 aj na Slovensku, v Banskej Bystrici.

Naša spoločnosť ponúka široké spektrum služieb od starostlivosti o zákazníka, cez telesales, back office, B2B a B2C marketing a s tým súvisiace rôzne administratívne činnosti až po prieskumy spokojnosti. Pre našich klientov zabezpečujeme maximálnu kvalitu služieb a efektívne, na mieru šité riešenia, podložené našimi dlhoročnými skúsenosťami. Podkladom našej činnosti sú kvalitné dáta. Sme aktívni v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, logistiky, energetického priemyslu, veľkoobchodu, maloobchodu, poskytujeme služby mobilným operátorom.

Zákaznícke služby, starostlivosť a telefonickú podporu koncovým užívateľom poskytujeme pre rôznych väčších aj menších klientov, napríklad Philip Morris, Vodafone, Packeta, O2, ČEZ, mBank, Raiffeisenbank a ďalších. Prevádzkujeme aktívne (outbound) aj pasívne (inbound) zákaznícke linky. Aktívne sú také, kedy operátori volajú zákazníkom, aby im poskytli dôležité informácie a zákazníckú starostlivosť. Pasívne zas, keď čakajú na telefonát klienta, aby mu mohli zodpovedať otázky a poradiť v riešení problému. Konecta ponúka svojím klientom aj dočasné posilnenie telefonických liniek, napr. v predvianočnom období.

V roku 2022 Konecta vstúpila na Slovensko, do Banskej Bystrice, kde zo svojho sídla v budove Interpolis v širšom centre Banskej Bystrice prevádzkuje aktívnu linku pre svojho medzinárodného klienta, spoločnosť Philip Morris. Od októbra 2023 pribudla tiež pasívna linka spojená s predajom pre českého mobilného operátora Vodafone. V metropole stredného Slovenska plánujeme písať ďalšiu kapitolu svojho úspešného príbehu. Naším cieľom je v blízkej budúcnosti získať na slovenskom trhu aj ďalších klientov a stále rozširovať našu zaujímavú ponuku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4839268  Dátum zverejnenia: 25.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac