Reagujte bez životopisu

Expert zákazníckej linky Vodafone

Konecta Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Partizánska cesta 3, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
06.05.2024
1 075 - 2 000 EUR/mesiacPlat zahŕňa fixnú zložku - 950 eur a nováčikovský bonus 2 x po 125 eur. Výkonnostné bonusy závisia od Tvojich zručností, nasadenia a dosiahnutých výsledkov. Za víkendy a nadčasy dostaneš mzdové zvýhodnenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou úspešného tímu v Banskej Bystrici!

​Aké úlohy ťa čakajú a aké budú tvoje povinnosti?​

  • Prijímanie hovorov na linkách mobilného operátora.
  • Riešenie rôznych požiadaviek a otázok zákazníkov.
  • Analýza potrieb zákazníkov, predstavenie a predaj doplnkových produktov a služieb.
  • Neustále zdokonaľovanie znalostí a aktualizácia informácií o kompletnom portfóliu produktov a služieb mobilného operátora.
  • Identifikácia a záznam informácií o zákazníkoch do informačných systémov.

Linka Vodafone je k dispozícii pre svojich zákazníkov od 6:00 do 23:00 hod. Tvoje typické pracovné zmeny budú zväčša od 8:00 do 16:30 alebo od 11:30 do 20:00. „Okrajové“ zmeny budeš mať raz, maximálne dvakrát za mesiac.

Čo ponúkame:

  • Pracuj pre medzinárodnú spoločnosť s excelentnými pracovnými podmienkami v príjemnom a moderne vybavenom prostredí budovy Interpolis v Banskej Bystrici.

  • Rozvíjaj s našou profesionálnou podporou svoje schopnosti a skúsenosti v oblasti zákazníckych služieb.

  • Využi stabilnú pracovnú pozíciu s atraktívnym finančným ohodnotením a možnosťou kariérneho postupu.

  • Získaj finančné bonusy, vrátane nováčikovského bonusu vo výške 250 eur a bonusu za odporúčanie nového kolegu vo výške 400 eur.

  • Využi benefitnú kartu so širokým spektrom výhod.

  • S aplikáciou UpBalansea za výhodnú mesačnú sumu si zabezpeč každodenný pohyb.

  • Zúčastňi sa zábavných teambuildingových aktivít s kolegami, ponúkame Ti napríklad grilovačku na terase, ovocné dni, turistiku, vianočný večierok či bowling.

  • Na pracovisku si dopraj kvalitnú kávu za symbolickú sumu.

  • Pomôž nám vytvárať priaznivé pracovné prostredie pre zdravotne alebo inak znevýhodnených kolegov.

Pohovory organizujeme formou skupinových výberových konaní 26. apríla a 2. mája. Reaguj čím skôr a zvýšiš si tak šancu, že budeš medzi troma agentmi, ktorí k nám v pondelok 6. mája 2024 nastúpia. :-)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bez požiadaviek na špecifický odbor vzdelania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Orientácia na zákazníka - Pokročilý
Empatia - Pokročilý
Zodpovednosť - Pokročilý
Dochvíľnosť - Pokročilý
Odolnosť voči stresu - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nepožadujeme, všetko Ťa naučíme.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme rozvážnu osobu s pokojným vystupovaním, aby zvládla obslúžiť aj zákazníkov, ktorí práve dnes nemajú dobrý deň. Máš schopnosť rýchlo reagovať na ich otázky a urobiť ich deň krajším? Ak si komunikačne zdatný, máš skúsenosti s prácou na počítači, obchodného ducha a vyhľadávaš  stále nové výzvy, sme presvedčení, že si pre nás ideálny kandidát!

Konecta Group je medzinárodné zákaznícke centrum pôsobiace v rôznych končinách sveta, od novembra 2022 aj na Slovensku, v Banskej Bystrici.

Naša spoločnosť ponúka široké spektrum služieb od starostlivosti o zákazníka, cez telesales, back office, B2B a B2C marketing a s tým súvisiace rôzne administratívne činnosti až po prieskumy spokojnosti. Pre našich klientov zabezpečujeme maximálnu kvalitu služieb a efektívne, na mieru šité riešenia, podložené našimi dlhoročnými skúsenosťami. Podkladom našej činnosti sú kvalitné dáta. Sme aktívni v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, logistiky, energetického priemyslu, veľkoobchodu, maloobchodu, poskytujeme služby mobilným operátorom.

Zákaznícke služby, starostlivosť a telefonickú podporu koncovým užívateľom poskytujeme pre rôznych väčších aj menších klientov, napríklad Philip Morris, Vodafone, Packeta, O2, ČEZ, mBank, Raiffeisenbank a ďalších. Prevádzkujeme aktívne (outbound) aj pasívne (inbound) zákaznícke linky. Aktívne sú také, kedy operátori volajú zákazníkom, aby im poskytli dôležité informácie a zákazníckú starostlivosť. Pasívne zas, keď čakajú na telefonát klienta, aby mu mohli zodpovedať otázky a poradiť v riešení problému. Konecta ponúka svojím klientom aj dočasné posilnenie telefonických liniek, napr. v predvianočnom období.

V roku 2022 Konecta vstúpila na Slovensko, do Banskej Bystrice, kde zo svojho sídla v budove Interpolis v širšom centre Banskej Bystrice prevádzkuje aktívnu linku pre svojho medzinárodného klienta, spoločnosť Philip Morris. Od októbra 2023 pribudla tiež pasívna linka spojená s predajom pre českého mobilného operátora Vodafone. V metropole stredného Slovenska plánujeme písať ďalšiu kapitolu svojho úspešného príbehu. Naším cieľom je v blízkej budúcnosti získať na slovenskom trhu aj ďalších klientov a stále rozširovať našu zaujímavú ponuku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4806999  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 075 EUR/mesiac