Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

IQOS parťák na linke

Konecta Slovakia s. r. o.

Partizánska cesta 3, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
09.05.2024
900 - 1 080 EUR/mesiacZákladná mzda vo výške 900 eur je doplnená o variabilnú zložku, ktorá závisí od dosiahnutia stanovených ukazovateľov (KPIs). Mesačné bonusy budú odmenou za Tvoje úsilie a výkony.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívnych uchádzačov, ktorí sú radi súčasťou tímu a chcú sa pripojiť k myšlienke “Svet bez dymu”.

Tvoja rola:

  • Riešenie otázok, problémov a požiadaviek klientov s cieľom dosiahnuť ich maximálnu spokojnosť.
  • Informovanie o novinkách, produktoch a službách IQOS klubu s cieľom zlepšiť zákaznícku skúsenosť ako aj povedomie o produktoch a značke.
  • Podpora predaja výrobkov ako súčasť celkového servisu, s dôrazom na etické a zodpovedné obchodné praktiky.

PMI outboundová linka funguje od 8:30 do 20:00 hod., preto IQOS špecialisti pracujú niektoré dni od 8:30, niekedy od 9:00 alebo od 11:30. Poobedné zmeny do 20:00 budeš mať minimálne 1 týždeň do mesiaca, môže to byť až polovica pracovných dní.

  • Delené zmeny (doobeda na pracovisku, poobede doma), ktorými vychádzame v ústrety napríklad rodičom škôlkarov
  • Možnosť skráteného pracovného úväzku (minimálne 35 hodín za týždeň)
  • Príležitosť na čiastočnú prácu z pohodlia domova (po skúšobnej dobe a na základe plnenia požadovaných výkonnostných parametrov)
  • Benefitná karta so širokým záberom použitia (drogérie, lekárne, pobyty, elektro a ďalšie)
  • Možnosť využívať aplikáciu UpBalansea, ktorá je zameraná na športové a relaxačné aktivity
  • Káva zdarma na pracovisku počas celého dňa
  • Zaujímavá odmena za odporučenie nových kolegov
  • Aktívna podpora zamestnancov so zdravotným alebo iným znevýhodnením

Pohovor vybraných uchádzačov prebehne osobne na pobočke v Banskej Bystrici. Termín bude upresnený telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bez požiadavky na konkrétny odbor vzdelania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý
Príjemné vystupovanie - Pokročilý
Orientácia na zákazníka - Pokročilý
Empatia - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Dôležitejšia ako prax je ochota a nadšenie pre neustále učenie sa nových vecí

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Najdôležitejšia podmienka je odvaha presvedčivo telefonicky komunikovať s našimi zákazníkmi. Obchodný duch určite naštartuje Tvoju kariéru u nás. Tiež očakávame, že máš základné počítačové zručnosti.

Neboj sa, ak zatiaľ nemáš skúsenosti zo zákazníckych centier, všetko potrebné Ťa naučíme. Sedemdňové školenie je vedené našou talentovanou trénerkou Sárkou, ktorá Ti poskytne všetky informácie potrebné na úspešné plnenie role IQOS experta.

Ak máš odvahu prejaviť svoj talent a nasadenie, tak Ťa radi privítame v našom tíme. Čakáme na Tvoje nápady, energiu a osobnosť, ktorá nás môže posunúť ďalej.

Neváhaj a pošli nám svoje CV!

Konecta Group je medzinárodné zákaznícke centrum pôsobiace v rôznych končinách sveta, od novembra 2022 aj na Slovensku, v Banskej Bystrici.

Naša spoločnosť ponúka široké spektrum služieb od starostlivosti o zákazníka, cez telesales, back office, B2B a B2C marketing a s tým súvisiace rôzne administratívne činnosti až po prieskumy spokojnosti. Pre našich klientov zabezpečujeme maximálnu kvalitu služieb a efektívne, na mieru šité riešenia, podložené našimi dlhoročnými skúsenosťami. Podkladom našej činnosti sú kvalitné dáta. Sme aktívni v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, logistiky, energetického priemyslu, veľkoobchodu, maloobchodu, poskytujeme služby mobilným operátorom.

Zákaznícke služby, starostlivosť a telefonickú podporu koncovým užívateľom poskytujeme pre rôznych väčších aj menších klientov, napríklad Philip Morris, Vodafone, Packeta, O2, ČEZ, mBank, Raiffeisenbank a ďalších. Prevádzkujeme aktívne (outbound) aj pasívne (inbound) zákaznícke linky. Aktívne sú také, kedy operátori volajú zákazníkom, aby im poskytli dôležité informácie a zákazníckú starostlivosť. Pasívne zas, keď čakajú na telefonát klienta, aby mu mohli zodpovedať otázky a poradiť v riešení problému. Konecta ponúka svojím klientom aj dočasné posilnenie telefonických liniek, napr. v predvianočnom období.

V roku 2022 Konecta vstúpila na Slovensko, do Banskej Bystrice, kde zo svojho sídla v budove Interpolis v širšom centre Banskej Bystrice prevádzkuje aktívnu linku pre svojho medzinárodného klienta, spoločnosť Philip Morris. Od októbra 2023 pribudla tiež pasívna linka spojená s predajom pre českého mobilného operátora Vodafone. V metropole stredného Slovenska plánujeme písať ďalšiu kapitolu svojho úspešného príbehu. Naším cieľom je v blízkej budúcnosti získať na slovenskom trhu aj ďalších klientov a stále rozširovať našu zaujímavú ponuku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4800510  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac