Revízny technik - špecialista na výťahy pre Trnavský kraj

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 200 - 1 400 EUR/mesiacNadštandardný bonusový systém. Náborový príspevok vo výške 2 000 EUR pri platnosti všetkých požadovaných osvedčení. Mzda v závislosti od vzdelania (stredná alebo vysoká škola), od praxe (odbornosť, paragrafy, odpracované roky)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prirodzený záujem o najnovšie trendy v oblasti elektrotechniky? KONE neustále vyvíja nové technológie a špičkové výťahy. Ako náš "Servisný technik" získate prehľad o najmodernejších zariadeniach a budete:
• diagnostikovať stav výťahu
• vyslobodzovať zaseknuté osoby z výťahov
• mať dobrý pocit z toho, že pomáhate klientom udržiavať ich výťah vo vynikajúcom technickom stave
• užívať množstvo zamestnaneckých výhod a benefitov

Vaše odborné predpoklady:
• platné osvedčenie – minimálne § 18 Oprava, rekonštrukcia a montáž vyhradeného technického zariadenia, § 21 Elektrotechnik, § 22 Samostatný elektrotechnik podľa Vyhlášky 508/2009 Z. z.
• vodičský preukaz sk. "B" a ochota cestovať v rámci prideleného regiónu
• ochota a záujem učiť sa nové veci, sledovať nové trendy a ďalej sa rozvíjať
• vysoká miera precíznosti, samostatnosti a spoľahlivosti

Čo na Vás v spoločnosti KONE čaká:
• zmysluplná a zaujímavá práca s technicky pokročilými náročnými zariadeniami a najmodernejšími technológiami pre pohyb ľudí v budovách
• náborový príspevok vo výške 2 000 EUR pri platnosti všetkých požadovaných osvedčení
• možnosť zabezpečenia ubytovania
• zázemie veľkej nadnárodnej spoločnosti z Fínska s viac ako storočnou tradíciou
• moderné vybavenie pre každodennú pracovnú činnosť (bez papierov, šetríme lesy)
• program pre zvyšovanie odbornosti technikov v KONE
• príspevok na kurzy angličtiny
• služobné vozidlo a mobilný telefón aj na súkromné účely
• stravovanie formou elektronických stravných lístkov v hodnote 5,10 EUR (zaplatíte za ne 2,13 EUR/kus)
• možnosť čerpať 4 dni na zotavenie nad rámec zákonnej dovolenky ročne (tzv. Sick Days)
• príspevok na dôchodkové poistenie vo výške 20 EUR
• príspevok na kartu MultiSport
• odmeny pri pracovnom výročí, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie
• príspevok na tábory Vašich detí (pre staršie deti možnosť firemného tábora vo Fínsku)
• firemné akcie a teambuildingy
• mzdové podmienky (základná mzda brutto) 1200 – 1400 EUR/mesiac v závislosti od vzdelania a praxe
• atraktívny bonusový systém podľa výkonnosti (vyplácaný mesačne, resp. kvartálne)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Na túto prácu potrebujete predovšetkým: Osvedčenie revízneho technika zdvíhacích zariadení + vzdelanie v odbore elektrotechnika, stavebníctvo alebo strojárstvo. Odborná spôsobilosť pre prácu s elektrotechnikou je výhodou.

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Áno

Počet rokov praxe

3

• platné osvedčenie - § 16 Revízny technik vyhradeného technického zariadenia zdvíhacieho sk. A. podľa §16 Vyhlášky 508/2009 Z. z.
• platné osvedčenie § 22 Samostatný elektrotechnik Vyhlášky 508/2009 Z. z.

KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta. Vieme, že základným predpokladom každej firmy sú schopní a spokojní zamestnanci a preto si našich ľudí veľmi vážime.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Sabína Roššová
E-mail: poslať životopis
ID: 4516234  Dátum zverejnenia: 10.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac