Majster/Majsterka servisu pre pobočku v Bratislave

Miesto práce
Galvaniho 7B, Bratislava
1 700 EUR/mesiacMzdové podmienky od 1700 EUR/mesiac v závislosti od vzdelania a praxe + bonusový systém podľa výkonnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte s nami zlepšovať prepravu ľudí v budovách. Ak máte radi nové technológie, prácu s ľuďmi a orientáciu na zákazníkov, ponúkame vám zaujímavú pracovnú ponuku v stabilnej nadnárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou.
Vašou náplňou práce bude predovšetkým:
• Riadenie vzťahov so zákazníkmi, spokojnosť zákazníkov
• Riadenie a vedenie ľudí, rozvoj tímu servisných technikov
• Riadenie servisných činností
• Plnenie finančných cieľov a kľúčových indikátorov výkonnosti
• Spolupráca s kolegami z ostatných oddelení
Budete pomáhať našim zákazníkom, aby ich zariadenia boli bezpečné, komfortné a zákazník bol spokojný.

Čo za to:
• Práca pre stabilnú nadnárodnú spoločnosť s viac ako 111 ročnou tradíciou
• Služobný automobil, notebook, mobilný telefón a tablet – vaše pracovné nástroje
• Mzdové podmienky od 1700 EUR/mesiac v závislosti od vzdelania a praxe + bonusový systém podľa výkonnosti
• Dobrý tím s priateľskou atmosférou
• Elektronické stravné lístky
• 4 x platený sick day
• Multisport karta
• Príspevok na penzijné poistenie
• Životné poistenie
• Zamestnanecký asistenčný program a ďalšie firemné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predchádzajúca prax s vedením ľudí v technickej oblasti

Počet rokov praxe

2

Vaše ideálne predpoklady:
• Máte skúsenosti s riadením ľudí a ste technicky zameraný
• Máte skúsenosti z oblasti výťahov alebo servisu technických zariadení
• Dobre počúvate a ste komunikatívny
• Ste systematický, precízny a dokážete sa dobre sústrediť v dynamickom prostredí
• Máte chuť sa ďalej vzdelávať
• Znalosť anglického jazyka výhodou

KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta. Vieme, že základným predpokladom každej firmy sú schopní a spokojní zamestnanci a preto si našich ľudí veľmi vážime.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kamila Bialek
E-mail: poslať životopis
ID: 4356748  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac