Obchodný zástupca pre servisné služby

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiacMinimálna základná mesačná mzda na základe skúseností a seniority + pohyblivá zložka súvisiaca s výkonom zložená z kvartálnych bonusov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte s nami hore! KONE je dlhodobo rastúcou fínsku technologickou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti výťahovej techniky a pohybu ľudí v priestore. Pre náš tím predaja servisných služieb hľadáme ostrieľaného dobrodruha s obchodným talentom a so záujmom o nové technológie.

Čo budete robiť predovšetkým:
• Budete ambasádorom našich najmodernejších servisných služieb a systémov - okrem iného aj služby 24/7 pracujúcou s umelou inteligenciou
• Starať sa a rozvíjať vzťahy s našimi zákazníkmi - developermi, architektmi, facility manažérmi, spoločenstvami vlastníkov bytových domov
• Vyjednávať obchodné podmienky, monitorovať trh
• Pracovať so zmluvami - revízia zmlúv, návrhy zmluvných podmienok, zapracovanie obchodných a platobných podmienok
• Sledovať realizácie jednotlivých obchodných prípadov
• Spolupracovať s ostatnými tímami

Čo za to:
• zaujímavú prácu pre spoločnosť s viac ako storočnou tradíciou
• služobné auto, notebook, mobilný telefón aj na súkromné účely - vaše pracovné nástroje
• pekné pracovné prostredie a dobrý tím kolegov
• a množstvo firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Práca Vám pôjde dobre od ruky, ak:
• máte preukázateľný obchodný talent a ste technicky zameraný
• máte vášeň pre najmodernejšie technológie
• máte skúsenosti z podobného odboru či dobrý prehľad v danom odvetví (stavebné, strojárenské)
• radi preberáte zodpovednosť za svoju prácu, doťahujete veci do úspešného konca a zachovávate si úsmev na tvári
• máte vodičský preukaz skupiny B
• schopnosť dohovoriť sa anglicky je podmienkou

KONE je dlhodobo rastúcou fínskou technologickou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti výťahovej techniky a pohybu ľudí v budovách. Sme zamestnávateľom rovnakých príležitostí, ktorý zaručuje rovnaké zaobchádzanie so všetkými jednotlivcami bez ohľadu napríklad na rasu, pohlavie, náboženstvo, farbu, národný pôvod, vek, rodinný stav alebo zdravotné postihnutie. V KONE sa zameriavame na vytváranie inovatívnej a kolaboratívnej pracovnej kultúry, v ktorej si ceníme prínos každého jednotlivca.

Pretože sme skvelým miestom na prácu, sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť celý rad skúseností a príležitostí, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše kariérne a osobné ciele a umožnia vám žiť zdravý a vyvážený život. Spoločne môžeme urobiť KONE skvelým miestom pre prácu a mestá lepšími miestami na bývanie.

Pridajte sa k nám a staňte sa našim výťahovým super-hrdinom zaisťujúcim hladký pohyb ľudí v budovách.

PODŤE S NAMI HORE!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONE s.r.o.
Galvaniho 7/B
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Helena Kudlackova-Pennigerova
E-mail: poslať životopis
ID: 3828635  Dátum zverejnenia: 9.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac