Administratívna podpora servisného oddelenia

KONE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora servisného oddelenia
• Spracovávanie došlých faktúr a vyúčtovania nákladov
• Spracovanie a archivácia dokumentov v elektronickej a písomnej podobe
• Tvorba jednoduchých cenových kalkulácii, objednávok
• Asistencia pri vymáhaní pohľadávok
• reberanie a odosielanie pošty
• Práca v programe Excel, SAP a s internými systémami
• Všeobecné administratívne práce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná hrubá mzda od 800 EUR / mesiac na základe skúseností + prepracovaný bonusový systém

• zázemie nadnárodnej spoločnosti, perspektívne a stabilné zamestnanie
• možnosť kompletného zaučenia a ďalšieho vzdelávania
• mobilný telefón
• stravné lístky
• rastúce finančné ohodnotenie pri zvyšovaní kvalifikácie
• 4 Sickdays
• príspevok na dôchodkové pripoistenie
• príspevok na kartu multisport
• príspevok na tábory detí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Vzdelanie SŠ/VŠ, ekonomické zameranie je výhodou
• Znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý
• Proaktívny prístup k práci, dobré komunikačné schopnosti
• Vysoká motivácia k práci a ochota získavať nové skúsenosti a rozvíjať sa
• Svedomitosť, spoľahlivosť a zameranie na detail
• Schopnosť pracovať v dynamickom a rýchlom pracovnom prostredí s vysokým pracovným nasadením
• Časová flexibilita
• Znalosť SAP systému je výhodou
• Technický background je výhodou

Každá budova ožíva ľuďmi, ktorí v nej bývajú alebo pracujú. My v KONE sa snažíme, aby všetky naše projekty poskytovali tie nejlepšie riešenia pohybu ľudí v budovách a pomáhame novým aj starým stavbám vdýchnuť život. Už viac ako sto rokov sme svetoví lídri v oblasti výťahov, eskalátorov a automatických dverí.

Naše dielo nekončí len otvorením budovy s nainštalovanými systémami, ale vďaka skvelému servisnému týmu sa staráme o ich dlhodobé a bezproblémové fungovanie. Naše výťahy nájdete napríklad v Apollo Business Centre II - najväčší administratívny komplex v strednej Európe, či v AZ Tower - najvyššej budove ČR.

Prestížny časopis Forbes KONE pravidelne zaraďuje do rebríčka najinovatívnejších firiem a rovnako medzi najlepších zamestnávateľov na svete. Pokiaľ chcete byť u toho, neváhajte nás kontaktovať. JOIN OUR FLOW

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONE s.r.o.
Galvaniho 7/B
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Katalin Nagy
Tel.: +36703961828
E-mail: poslať životopis
ID: 3720790   Dátum zverejnenia: 13.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná hrubá mzda od 800 EUR / mesiac na základe skúseností + prepracovaný bonusový systém