Servisný technik výťahov

KONE Business Services

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
základná hrubá mzda od 700 EUR / mesiac na základe príslušných skúseností + prepracovaný bonusový systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie opráv, preventívnych prehliadok, odborných skúšok výťahov
• zodpovednosť za dodržovanie termínov vykonávania jednotlivých druhov činností
• komunikácia s prevádzkovateľmi, reporting
• účasť na školeniach skúsených kolegov

• zázemie nadnárodnej spoločnosti, perspektívne a stabilné zamestnanie
• zaujímavú prácu s technicky náročnými zariadeniami
• možnosť kompletného zaučenia a ďalšieho vzdelávania
• stravné lístky
• rastúce finančné ohodnotenie pri zvyšovaní kvalifikácie
• 4 Sickdays
• príspevok na dôchodkové pripoistenie
• príspevok na kartu multisport
• príspevok na tábory detí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• SOU/SŠ vzdelanie v odbore mechanik zdvíhacích zariadení alebo elektro odbore
• osvedčenie pre prácu v elektrotechnike - vyhlášky č. 508/2009 Z.z. , §21
• vodičský preukaz „B“
• ochota učiť sa novým veciam a záujem ďalej sa rozvíjať

KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta. Vieme, že základným predpokladom každej firmy sú schopní a spokojní zamestnanci a preto si našich ľudí veľmi vážime.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3469412  Dátum zverejnenia: 2.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná hrubá mzda od 700 EUR / mesiac na základe príslušných skúseností + prepracovaný bonusový systém