Zkušební technik výtahů

Miesto práce
Čermeľská cesta 1453/3, 040 01, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jaká bude vaše náplň práce:
• zodpovědnost za bezpečnou, kvalitní instalaci výtahů dle časového plánu a v souladu s interními metodami
• poinstalační nastavování a seřizování výtahů a jejich uvedení do chodu včetně kontroly parametů
• vyhledávání závad, jejich diagnostika a oprava
• související elektrikářské práce při instalaci a opravách výtahů
• spolupráce s montéry výtahů a servisním oddělením
• koordinace prací v součinnosti s mistrem instalací
• vedení příslušné technické dokumentace a měření komfortu jízdy
• komunikace se zákazníky během instalačního procesu na místě montáže
• plnění pracovních úkolů podobného charakteru dle zadání nadřízeného

Zamestnanecké výhody, benefity

Co na oplátku nabízíme my?:
• zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními
• příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi
• zázemí mezinárodní stabilní renomované společnosti
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• řadu zaměstnaneckých benefitů (zajímavé finanční ohodnocení + bonusový systém, auto i pro soukromé účely, notebook, telefon, příspěvky na stravování a penzijní připojištění, atd.)
• nástup možný ihned nebo dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Koho mezi sebe hledáme:
• SŠ s maturitou v elektrotechnickém oboru
• osvědčení revizního technika §16, revizní technik zvedacích zařízení pro dopravu osob skupina A,C a osvědčení E4
• praxe nejlépe ve výtahářském odvětví
• manuální zručnost pro mechanické a elektro činnosti
• ŘP B
• samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup
• ochotu učit se novým věcem a zájem dále se rozvíjet

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta. Vieme, že základným predpokladom každej firmy sú schopní a spokojní zamestnanci a preto si našich ľudí veľmi vážime.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Rakyta-Komendák
Tel.: +421911161970
E-mail: poslať životopis
ID: 3342389  Dátum zverejnenia: 22.3.2018