Zkušební technik výtahů

Místo práce
Čermeľská cesta 1453/3, 040 01, Košice
plný úvazek
Termín nástupu
01.05.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jaká bude vaše náplň práce:
• zodpovědnost za bezpečnou, kvalitní instalaci výtahů dle časového plánu a v souladu s interními metodami
• poinstalační nastavování a seřizování výtahů a jejich uvedení do chodu včetně kontroly parametů
• vyhledávání závad, jejich diagnostika a oprava
• související elektrikářské práce při instalaci a opravách výtahů
• vedení příslušné technické dokumentace a měření komfortu jízdy
• komunikace se zákazníky během instalačního procesu na místě montáže

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co na oplátku nabízíme my?:
• zajímavou práci s technicky náročnými zařízeními
• příležitost k profesnímu růstu a odborně přínosné praxi
• zázemí mezinárodní stabilní renomované společnosti
• řadu zaměstnaneckých benefitů (zajímavé finanční ohodnocení + bonusový systém, auto i pro soukromé účely, notebook, telefon, příspěvky na stravování a penzijní připojištění, atd.)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho mezi sebe hledáme:
• SŠ/SOU v elektrotechnickém oboru
• osvědčení revizního technika §16, revizní technik zvedacích zařízení pro dopravu osob skupina A,C a osvědčení E4
• praxe nejlépe ve výtahářském odvětví
• ŘP B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta. Vieme, že základným predpokladom každej firmy sú schopní a spokojní zamestnanci a preto si našich ľudí veľmi vážime.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3341566  Dátum zverejnenia: 21.3.2018