Obchodný zástupca v medzinárodnej výťahárskej spoločnosti

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 250 EUR/mesiacMinimálna základná mesačná mzda na základe skúseností a seniority + pohyblivá zložka súvisiaca s výkonom zložená z kvartálnych bonusov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte s nami hore! KONE je dlhodobo rastúcou Fínsku technologickou spoločnosť pôsobiacou v oblasti výťahovej techniky a pohybu ľudí v priestore. Pre náš tím hľadáme ostrieľaného dobrodruha s obchodným talentom, so záujmom o nové technológie a skúsenosťou vo výťahárskej oblasti.

  • Budete ambasádorom našich najmodernejšíchn služieb a systémov
  • Starať sa a rozvíjať vzťahy s našimi zákazníkmi - developermi, architektmi, facility manažérov, spoločenstvami vlastníkov bytových domov
  • Vyjednávať obchodné podmienky, monitorovať trh
  • Práca so zmluvami- revízia zmlúv, návrhy zmluvných podmienok, zapracovanie obchodných a platobných podmienok
  • Sledovať realizácie jednotlivých obchodných prípadov
  • Spolupracovať s ostatnými tímami

  • Zaujímavú prácu pre spoločnosť s viac ako storočnou tradíciou
  • Služobné auto, notebook, mobilný telefón aj na súkromné ​​účely - vaše pracovné nástroje
  • Pekné pracovné prostredie a dobrý tím kolegov
  • A množstvo firemných benefitov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

  • Máte preukázateľný obchodný talent a ste technicky zameraní
  • Máte vášeň pre najmodernejšie technológie
  • Máte skúsenosti priamo z oboru (skúsenosť vo výťaharskej spoločnosti je podmienkou)
  • Radi preberáte zodpovednosť za svoju prácu, doťahujete veci do úspešného konca a zachovávate si úsmev na tvári
  • Máte vodičský preukaz skupiny B
  • Schopnosť dohovoriť sa anglicky je podmienkou

KONE je svetovou špičkou v poskytovaní kompletných a inovačných riešení v rámci montáží, servisu a modernizácií výťahov, eskalátorov a automatických dverí budov. Naším základným cieľom je dodávať predovšetkým bezpečné zariadenia a denne tak umožniť ich použitie stovkám miliónov ľudí vo všetkých častiach sveta. Vieme, že základným predpokladom každej firmy sú schopní a spokojní zamestnanci a preto si našich ľudí veľmi vážime.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Rakyta-Komendák
E-mail: poslať životopis
ID: 4033117  Dátum zverejnenia: 12.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac