Revízny technik - špecialista na výťahy (BA)

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiacod 1000 do 1300 EUR brutto za mesiac v závislosti od vzdelania (stredná alebo vysoká škola), od praxe (odbornosť, paragrafy, odpracované roky) + atraktívny bonusový systém podľa výkonnosti (vyplácaný mesačne, resp. kvartálne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte prirodzený záujem o nové trendy v oblasti elektrotechniky? KONE neustále vyvíja nové technológie a špičkové výťahy. Ako náš "Revízny technik" získate prehľad o najmodernejších zariadeniach a budete:

• diagnostikovať stav výťahu
• vykonávať odborné prehliadky, odborné skúšky a údržby výťahov
• vyslobodzovať zaseknuté osoby z výťahov
• mať dobrý pocit z toho, že pomáhate klientom udržiavať ich výťah vo vynikajúcom stave

Čo na Vás v spoločnosti KONE čaká:

+ zmysluplná a zaujímavá práca s technicky náročnými zariadeniami a najmodernejšími technológiami pre pohyb ľudí v budovách
+ zázemie veľkej nadnárodnej spoločnosti z Fínska s viac ako storočnou tradíciou
+ moderné vybavenie pre každodennú pracovnú činnosť (bez papierov, šetríme lesy)
+ program pre zvyšovanie odbornosti technikov v KONE
+ príspevok na kurzy angličitiny
+ služobné vozidlo a mobilný telefón aj na súkromné účely
+ stravovanie formou elektronických straveniek v hodnote 3,83 EUR (zaplatíte za ne 0,86 EUR/kus)
+ možnosť čerpať 4 dni na zotavenie nad rámec zákonnej dovolenky ročne (tzv. Sick Days)
+ príspevok na dôchodkové poistenie vo výške 20 EUR
+ príspevok na kartu MultiSport
+ odmeny pri pracovnom výročí, pri narodení dieťaťa, za odporúčanie uchádzača o zamestnanie
+ príspevok na firemný tábor pre Vaše deti vo Fínsku
+ firemné akcie a teambuildingy

Sme radi, že Vás pri hľadaní práce zaujala naša ponuka. Ak spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis na adresu: [email protected]
Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Na túto prácu potrebujete predovšetkým: Osvedčenie revízneho technika zdvíhacích zariadení + vzdelanie v odbore elektrotechnika, stavebníctvo alebo strojárstvo. Odborná spôsobilosť pre prácu s elektrotechnikou je výhodou.

Vodičský preukaz

B

Od kandidáta očakávame:
• osvedčenie revízneho technika - § 16 a § 18 (revízny technik zdvíhacích zariadení pre dopravu osôb)
• odbornú spôsobilosť - § 22 vyhlášky 508/2009 Z. z.
• vodičský preukaz sk. "B" a ochotu cestovať v rámci Bratislavy
• ochotu a záujem učiť sa nové veci, sledovať nové trendy a ďalej sa rozvíjať
• vysokú mieru precíznosti, samostatnosti a spoľahlivosti

At KONE, our mission is to improve the flow of urban life. Our vision is to deliver the best People Flow® experience, by providing Ease, Effectiveness and Experiences to users and customers over the full life-cycle of the buildings. Our strategy guides us towards our vision. HR plays a key role in supporting implementation of this strategic direction through many of our key business and people processes. In order to best support our business in executing the KONE strategy, we aim to renew the way KONE HR works. We believe that through the renewal we are able to continue to build a safe and healthy working environment and to foster a collaborative culture where people are motivated to develop their competencies and deliver the best results even better in the future. We believe that through simple and consistent people processes and new HR solution, Workday, we can help our managers and employees focus on customer needs with ease and effectiveness. The company’s objective is to offer the best People Flow™ experience by developing and delivering solutions that enable people to move smoothly, safely, comfortably and without waiting in buildings in an increasingly urbanizing environment. KONE class B shares are listed on the NASDAQ OMX Helsinki Ltd in Finland.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KONE s.r.o.
Galvaniho 7/B
821 04 Bratislava

Kontakt

ID: 3698669  Dátum zverejnenia: 23.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac