Hľadáme šikovného a aktívneho predajcu v meste Spišská Nová Ves

KONDELA s.r.o.

Miesto práce
Spišská Nová Ves
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiacod 820€/mesiac + prémie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predajcu, pre ktorého práca nebude len prácou, ale hlavne koníčkom.
Ak máš pozitívny vzťah k obchodu a predaju, máš dobré komunikačné schopnosti, máš cit pre dizajn, bude pre teba radosť pomôcť zákazníkom zariadiť svoje bývanie, alebo poradiť aký matrac je vhodný práve pre nich tak pozícia predajcu je pre teba ako stvorená. Zákazník je pre nás na prvom mieste a naším cieľom je, aby odchádzal s dobrým pocitom a pravidelne sa k nám vracal.

Skúsenosti s predajom a prácou s pokladňou môže byť pre teba plus, ale ak si sa stým nestretol nevadí, všetko ťa naučíme.

V prípade, ak si trúfaš na vedúcu pozíciu, si cieľavedomý a máš skúsenosti máme pre teba možnosť zobrať celú predajňu pod svoje krídla a stať sa vedúcim predajne.

Náplňou práce predajcu je:
- aktívny predaj nábytku a bytových doplnkov
- odborné poradenstvo zákazníkom
- komunikácia so zákazníkmi
- práca s pokladňou
- starostlivosť o predajňu a tovar

Pracovná doba je rozvrhnutá v rámci otváracích hodín predajne. Zmeny si plánuješ spoločne s vedúcim predajne a kolegami.

Ponúkame:
- dostaneš nadštandardný príspevok na stravovanie
- prispejeme ti na dopravu do zamestnania
- ako zamestnanec môžeš využiť zľavy na nákup tovaru z našej ponuky
- dostaneš finančné odmeny pri výnimočných príležitostiach (životné jubileum, vernostná odmena)
- dostaneš príspevok do III. dôchodkového piliera
- dostaneš odmenu za odporúčanie nového kolegu až do výšky 300€
- všetko ťa naučíme a dáme ti príležitosť rásť ako kariérne tak aj osobne
- zúčastníš sa školení zameraných na predaj a komunikáciu
- môžeš využiť príspevok na rekreáciu
- staneš sa členom tímu v úspešnej spoločnosti
- ku mzde dostaneš prémie za predaj, v akej výške bude záležať len na tebe, kľudne sa to môže vyšplhať na sumu 500€

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a spĺňate kvalifikačné predpoklady, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku. Budeme radi, ak pripojíte aj referencie.
Uchádzačov žiadame, aby v zaslanej žiadosti uvádzali súhlas so spracovaním osobných údajov, bez tohto súhlasu nebude možné Vašu žiadosť o zamestnanie ďalej spracovávať.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Dovoľujeme si Vás informovať, že odpovedať budeme len uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu, resp. budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Silná a úspešná obchodná spoločnosť zaoberajúca sa maloobchodným a veľkoobchodným predajom nábytku a bytových doplnkov v SR, ČR ,Maďarsku, Rumunsku a Slovinsku prostredníctvom kamenných predajní a e-shopu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4469670  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac