Reagujte bez životopisu

Strojník

Koncept ONE s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 2 800 EUR/mesiacmzda závislá od typu stroja a náročnosti práce, + prémie, odmeny a firemne benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojník bagrov od 4t do 24t, podľa skúseností.
Príležitostne vodič nákladného auta (prevoz bagru, odvoz a dovoz materiálu zo stavby) - nie sme dopravca
Vodičský preukaz C potrebny, moze sa dorobit

Flexibilná pracovná doba, mladý kolektív, dobré hodnotenie, prémie, rôzne benefity (služobné auto, firemné vybavenie pre osobné účely v prípade potreby a pod.).
Odmeny, platena dovolenka,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Vodičský preukaz

B, C

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

samostatnost, zrucnost,

Realizujeme pozemné stavby, zemné a búracie práce a inžinierske siete.
Mladý kolektív a nové stroje (1-3 ročné).
ID: 4777349  Dátum zverejnenia: 6.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac