Murár - strojove omietky, potery

KON TIKI a.s.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 000 EUR/mesiac800-1000 Eur pripadne dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stavebný robotník: strojove omietky, potery, obklady

stabilná spoločnosť ,celoročná práca, v zimných mesiacoch v interiéri, pravidelná mzda, seriózne jednanie

Ak Vás naša ponuka oslovila a viete, že to je pozícia práve pre Vás, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom e-mailom na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

skusenosti v odbore - STROJOVE OMIETKY, POTERY, POKLADKA DLAZBY

Spoločnosť KON TIKI a.s., momentálne zamestnávame viac ako 30 ľudí.
Naším hlavným predmetom podnikateľskej činnosti je prevádzkovanie retailovej siete na území Slovenskej a Českej republiky. Prevádzkujeme niekoľko nehnuteľnosti v Košiciach

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3200865  Dátum zverejnenia: 19.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 1 000 EUR/mesiac800-1000 Eur pripadne dohodou