Specialista pro získávání a správu referencí pro výběrová řízení

KON-TAKT, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Specialistu pro získávání a správu referencí pro výběrová řízení hledá významná stavební společnost na Slovensku
-pracovní náplň:
-pracovník eviduje a vyhledává vhodné reference pro výběrová řízení
-spolupracuje s pracovní skupinou pro získávání zakázek
-získává potřebné informace v rámci koncernu

Zamestnanecké výhody, benefity

-nabízíme:
-odpovídající mzdové ohodnocení nástup 2000-3000-Euro dle praxe a motivační odměny
-práci u stabilní prosperující společnosti
-osobní automobil, notebook, mobil
-firemní benefity a zaměstnanecké výhody

Informácie o výberovom konaní

životopis a motivační dopis zasílejte prosím ve slovenském jazyce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Významná zahraniční stavební firma, zaměřující se na dopravní. inženýrské a liniové stavby

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technického směru - stavební vzdělání výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebnictví, zakázek pro stavebnictví

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-požadujeme:
-středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru
-vzdělání stavebního směru je výhodou
-znalost NJ a maďarského jazyka
-znalost anglického jazyka výhodou
-schopnost dobré mezilidské komunikace
-schopnosti dokázat přesvědčit
-ochota cestovat do zahraničí

Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese www.kon-takt.cz.
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na uvedený E-mail. [email protected] Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte.

Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle GDPR v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

významný dodavatel kvalifikované pracovní síly pro stavební a strojírenské firmy - neprovádíme agenturní zaměstnávání - jste přímo zaměstnancem firmy, která obsazení pozice poptává

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3979493  Dátum zverejnenia: 30.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac