Výrobně technický ředitel - stavební výroby dopravních a vodohospodářských staveb Slovensko

KON-TAKT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vede a řídí stavební společnost na Slovensku v sídle Bratislava
-je nadřízeným výrobním ředitelům v regionech
-kompletně řídí a rozvíjí podnikatelské aktivity v oblasti dopravních, inženýrských, liniových a vodohospodářských staveb - zajištění a realizace zakázek v regionu -aktivní spolupráce s úřady a institucemi v regionu

Zamestnanecké výhody, benefity

-motivující manažerské platové ohodnocení, prémie a osobní odměny
-práci u stabilní prosperující společnosti
-osobní automobil, notebook, mobil a další zaměstnanecké výhody
-práce je vhodná pro zkušené stavební manažery
-může být z kteréhokoliv regionu Slovenské republiky

Informácie o výberovom konaní

Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese www.kon-takt.cz.
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na uvedený E-mail: [email protected] Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte.

Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle GDPR v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavební společnost - liniových, dopravních, vodohospodářských a inženýrských staveb

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-manažera s podnikatelskými schopnostmi ve stavební výrobě dopravní, vodohospodářské, inženýrské nebo železniční stavby
-znalost spolupráce s úřady a institucemi ve Slovenské republice
-praxi ve vedení stavební výroby
-VŠ vzdělání ve stavebním oboru
-znalost legislativy
-uživatelská znalost práce na PC
-ŘP sk. B
-řídící schopnosti, komunikativnost podmínkou
-znalost AJ nebo NJ výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

významný dodavatel kvalifikované pracovní síly pro stavební a strojírenské firmy - neprovádíme agenturní zaměstnávání - jste přímo zaměstnancem firmy, která obsazení pozice poptává

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3897523  Dátum zverejnenia: 25.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac