Stavební techniky – stavbyvedoucí Slovensko

KON-TAKT, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 - 2500 euro/měsíc, Dle zařazení a pracovních výsledků

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práce vedoucího, manažera zakázky, stavbyvedoucího
-práce po celém území Slovenské republiky v regionech dle požadavků zákazníka

Zamestnanecké výhody, benefity

-výhodné platové ohodnocení
-zaměstnanecké výhody
-služební automobil
-zázemí stabilní společnosti

Informácie o výberovom konaní

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na uvedený E-mail. [email protected] Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte.

Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle GDPR v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Významná zahraniční stavební firma v oblasti výstavby dopravních a inženýrských staveb, vodohospodářských staveb a částečně železničních staveb

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebnictví dopravní, vodohospodářské stavby nebo železniční stavitelství

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-SŠ/VŠ stavební
-praxe ve stavební výrobě nejlépe dopravní inženýrské stavby a obecní infrastruktura - vodohospodářské stavby
-dobré organizační schopnosti
-znalost PC
-ŘP-B podmínkou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

významný dodavatel kvalifikované pracovní síly pro stavební a strojírenské firmy - neprovádíme agenturní zaměstnávání - jste přímo zaměstnancem firmy, která obsazení pozice poptává

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3798889  Dátum zverejnenia: 30.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 500 EUR/mesiac1500 - 2500 euro/měsíc, Dle zařazení a pracovních výsledků