Murár / stavební dělník - Slovensko 7056;

KON-TAKT, spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600 -1200 Euro/měsíc

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práce murára, zedníka, stavebního dělníka na stavbách po celé Slovenské republice a zejména na Východním Slovenku v regionech Košice - Prešov
- Jedná se o kumulativní nabídku.

Zamestnanecké výhody, benefity

-dobré platové ohodnocení, prémie a osobní odměny
-práci u stabilní prosperující společnosti
-zaměstnanecké výhody

Informácie o výberovom konaní

Kompletní popis všech aktuálně obsazovaných míst najdete na adrese www.kon-takt.cz.
Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete nám, prosím, váš profesní životopis a nabídku na uvedený E-mail. [email protected] Adresa: KON-TAKT, spol. s r.o., Křenová 67, 602 00 Brno. Nebo volejte tel.: +420 543 257 021. Uveďte referenční kód pozice, o kterou se zajímáte.

Kdybychom se do 14 dnů neozvali, bohužel jste nepostoupil/a do užšího výběrového kola. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme, můžete se, ale informovat telefonicky. Uchazeči, kteří nebyli vybráni, budou zařazeni do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou nabídku.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Odesláním životopisu či žádosti o zprostředkování zaměstnání souhlasíte se zpracováním Vašich osobních dat dle zákona č. 101/2000 sb. a v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro zaměstnavatele provádět společnost KON-TAKT, spol. s r.o., IČ: 63468735. Vedení v databázi poskytujeme na dobu neurčitou a je bezplatné. Souhlas můžete kdykoliv odvolat. Výmaz z databáze provedeme na základě písemné žádosti uchazeče.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavební společnost - dopravních, železničních, vodohospodářských staveb, inženýrských sítí a obecní infrastruktury

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebnictví

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-znalost stavebních prací a praxe ve stavební výrobě
-OU/SOU stavební - zedník a další stavební profese
-ŘP sk. B výhodou
-pečlivost spolehlivost podmínkou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

významný dodavatel kvalifikované pracovní síly pro stavební a strojírenské firmy - neprovádíme agenturní zaměstnávání - jste přímo zaměstnancem firmy, která obsazení pozice poptává

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
ID: 3517564  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 -1200 Euro/měsíc