Obchodný zástupca pre Košický a Prešovský kraj

KON - RAD spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca pre oblasť KE, RV, SN, LE, SL, BJ, SB,PO, HE, VT, MI, TV

- pravidelná návšteva stálych zákazníkov
- vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne, dojednávanie obchodných
podmienok
- ponuka sortimentu z celého portfólia spoločnosti
- uzatváranie objednávok
- zabezpečovanie rastu predaja vo zverenom regióne
- riešenie platobnej disciplíny zverených zákazníkov
- vyhodnocovanie a analýza predaja u zákazníkov
- reporting podľa požiadaviek
- vybavovanie reklamácií

Informácie o výberovom konaní

Prosíme kontaktovať výlučne mailom.
Požadujeme životopis v SJ + fotografiu, telefonický kontakt + súhlas so spracovaním osobných údajov počas výberového konania.
Kandidáti s bydliskom v regióne budú zvýhodnení.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.
Osobný pohovor sa uskutoční v Bratislave v sídle spoločnosti KON-RAD spol. s r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potraviny - obchod

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s prácou s národnými sieťami a nezávislými VO, znalosť trhu, veľkoobchod,
maloobchod , HoReCa
- zmysel pre dodržiavanie pravidiel
- zodpovednosť
- tímovosť

Stručná charakteristika spoločnosti: KON – RAD spol. s r. o. je stabilná a spoľahlivá slovenská firma zaoberajúca sa veľkoobchodom s potravinami a nápojmi. Pôsobí na trhu od roku 1990 a v súčasnosti patrí k najväčším logisticko - distribučným centrám v sektore potravinárstva v Bratislave a na Západnom Slovensku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3810828  Dátum zverejnenia: 14.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiac