Можливість для людей з України

Strojník - elektrikár čerpacej stanice

KOMVaK vodárne a kanalizácie mesta Komárno a.s.

Miesto práce
Á. Jedlíka 29, Komárno
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha objektu alebo zariadenia vodného zdroja a čerpacej stanice
  • prevádzkovanie a údržba objektu alebo zariadenia vodného zdroja a čerpacej stanice
  • manipulácia s uzávermi, ostatnými armatúrami a zariadeniami, príslušenstva a čerpacími agregátmi
  • sledovanie meracích, kontrolných a signalizačných zariadení
  • záznam prevádzkových hodnôt, zisťovanie údajov o množstvách a prevádzkovom tlaku v zásobnom potrubí a v rozvodnej vodovodnej sieti
  • obsluha a údržba elektrických zariadení podľa pokynov prevádzkového poriadku v súlade s bezpečnostnými predpismi a pokynmi

  • náhrada mzdy za pracovnú pohotovosť + príplatky v zmysle KZ
  • príspevok do III. dôchodkového piliera
  • podpora vzdelávania
  • možnosť profesijného rastu
  • stabilné a perspektívne zamestnanie
  • dobrá pracovná atmosféra

Váš štruktúrovaný životopis a súhlas so sprcovaním VAšich osobných údajov poisielajte v termíne do 30.4.2024 na adresu: [email protected] alebo poštou na adresu: KOMVaK - Vodárne a kanalizácie mesta Komárna, a.s., E.B.Lukáča 25, 945 01 Komárno. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojnotechnologické, vodohospodárske, prípadne iné technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Mirosoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • zodpovedný prístup k práci
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • technická a informačná gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť

Sme vodárenská spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2000. Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory. Sme spoločnosť, ktorej etické správanie, vzájomná podpora a otvorená komunikácia, či spoločenská zodpovednosť firmy sú pojmy blízke a nie sú len na papieri.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Júlia Tomčíková
Tel.: +421353214011
E-mail: poslať životopis
ID: 4803207  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac