Sestra + ubytovanie

Komunita RAFAEL n.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 2 500 EUR/mesiac-brutto mzda sa pohybuje od 1700 - 2500 eur, základná mzda 1400 eur, základná mzda sestry so špecializáciou 1520 eur, možnosť priznania osobného ohodnotenia, odmeny za prácu v noci, soboty, nedele nad rámec zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš byť sestra, ktorá je rešpektovaná a má hlavnú rolu v zdravotníckom tíme? Príď k nám do Domu, radi Ťa privítame!
Momentálne otvárame pracovné miesto pre sestry.

V Dome RAFAEL poskytujeme starostlivosť podľa charakteru ochorenia a stavu pacienta/klienta v:
- Dome ošetrovateľskej starostlivosti:
Ošetrovateľská starostlivosť a rehabilitácia na lôžku následne po pobyte v nemocnici alebo ako prevencia podpory a uchovania zdravia.
- Špecializovanom zariadení:
Celoročná starostlivosť o ľudí s demenciou, s chorobou Alzheimerovho typu, Parkinsonovou chorobou alebo neurodegeneratívnymi ochoreniami.
- Hospici:
Zdravotná starostlivosť pre pacientov v terminálnom štádiu, predchádzanie komplikáciám, zmierňovanie bolesti a utrpenia spojeného s pokročilým štádiom choroby.

Čo je u nás inak?
- moderné, čisté a príjemné pracovné prostredie, príležitosť na osobnostný rast a sebarealizáciu.
- máme snahu vytvoriť priateľský kolektív, ktorý si bude vzájomne nápomocný.
Čo ešte ponúkame?
- prácu na plný pracovný úväzok v 12-hodinových denných a nočných službách
- relevantnú mesačnú mzdu, ktorá sa pohybuje mierne vyššie ako v podobných
zariadeniach v Bratislave
- mesačné odmeny za odpracované nočné služby, víkendy a nadčasy
- zabezpečenie ubytovania,
- zohľadnenie vzdelania,
- preplácanie prípadných nadčasov
- po skončení skúšobnej doby odmeny, osobné ohodnotenie, ošatné
-multisport karta, masáže zdarma v Dome Rafael
- príspevok na stravu alebo možnosť stravovať sa priamo v Dome RAFAEL.
- v rámci permanentného vzdelávania usporadúvame kreditované odborné semináre pre sestry priamo u nás v Dome RAFAEL grátis
A ako bonus v službe chutná kávička.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ošetrovateľstvo, všeobecná sestra, diplomovaná sestra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme láskavú, ústretovú, usmievavú, priateľskú, komunikatívnu sestru, ktorá svoju prácu vníma ako poslanie a povolanie slúžiť v rámci tímu poskytujúceho komplexnú starostlivosť o dlhodobo chorých a odkázaných.

Sme centrum integrovanej zdravotno-sociálnej starostlivosti pre ťažko a dlhodobo chorých, pre ľudí s mentálnym a fyzickým postihnutím a pre ich rodiny. Dom RAFAEL je situovaný v Bratislave v príjemnom prostredí petržalského lesoparku na Kutlíkovej ulici.
Poskytujeme dlhodobé pobyty, krátkodobé ošetrovateľské pobyty, týždenné pobyty, denný stacionár. Komunita je pilier Domu RAFAEL. Základ našej komunity tvorí spoločná vôľa poskytnúť starostlivosť nielen našim pacientom, ale aj ich príbuzným.
Za starostlivosť v Dome RAFAEL zodpovedá multidisciplinárny tím, zložený zo zdravotných sestier, lekárov, opatrovateľov, rehabilitačných pracovníkov, liečebných pedagógov, sociálnych pracovníkov a duchovných. Sestry, zdravotnícki asistenti, sanitári a opatrovatelia, ktorí pracujú priamo pri lôžku pacientov/klientov, sú k dispozícii 24 hodín denne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4548922  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac