Opatrovateľ(ka)/Sanitár(ka) + ubytovanie

Komunita RAFAEL n.o.

Miesto práce
Kutlíkova 15, 851 02 Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
840 - 1 500 EUR/mesiacMesačné odmeny za odpracované služby v noci, počas víkendov a za prácu nadčas.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie opatrovateľskej a zdravotnej starostlivosti podľa typu oddelenia
- Dom ošetrovateľskej starostlivosti:
Ošetrovateľská starostlivosť a rehabilitácia na lôžku následne po pobyte v nemocnici alebo ako prevencia podpory a uchovania zdravia.
- Špecializované zariadenie:
Celoročná starostlivosť o ľudí s demenciou, s chorobou Alzheimerovho typu, Parkinsonovou chorobou alebo neurodegeneratívnymi ochoreniami.
- Hospic:
Zdravotná starostlivosť pre pacientov v terminálnom štádiu, predchádzanie komplikáciám, zmierňovanie bolesti a utrpenia spojeného s pokročilým štádiom choroby.

Čo ponúkame:
Nové, čisté a príjemné pracovné prostredie, príležitosť na osobnostný rast a sebarealizáciu.
Prácu na plný pracovný úväzok:
- nepretržitá prevádzka - 12-hodinové denné a nočné služby
- ubytovanie
Čo je navyše:
- príplatky za víkendy,nočné a sviatky
- preplácanie prípadných nadčasov
- mesačné odmeny za prácu cez víkend, za nočné služby a nadčasy
- odmeny, príplatky a osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe
- možnosť priznania príplatku na cestovné, pri dochádzaní z väčších vzdialeností po skončení skúšobnej doby
- finančný príspevok na stravovanie alebo možnosť stravovať sa priamo v Dome RAFAEL.
- rôzne benefity pre zamestnancov
Možnosť zúčastniť sa odborných seminárov v rámci dobrovoľného vzdelávania v pracovnej oblasti, medziľudských vzťahov a pod. grátis.

Ak Vás naša ponuka oslovila a spĺňate požadované kritériá, pošlite nám štrukturovaný životopis na [email protected]. Zároveň Vás informujeme, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, opatrovateľstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme príjemného, milého, starostlivého sanitára(ku)/opatrovateľa(ku) so srdcom na pravom mieste, ktorý(á) s láskou a úctou vníma chorého a odkázaného človeka ako toho, ktorému treba ochotne a s jemnocitom slúžiť, ktorý ukončil stredoškolské vzdelanie v odbore sanitár, opatrovateľ alebo absolvoval akreditovaný opatrovateľský kurz v rozsahu min. 220 hodín.

Sme centrum integrovanej zdravotno-sociálnej starostlivosti pre ťažko a dlhodobo chorých, pre ľudí s mentálnym a fyzickým postihnutím a pre ich rodiny. Dom RAFAEL je situovaný v Bratislave v príjemnom prostredí petržalského lesoparku na Kutlíkovej ulici.
Poskytujeme dlhodobé pobyty, krátkodobé ošetrovateľské pobyty, týždenné pobyty, denný stacionár. Komunita je pilier Domu RAFAEL. Základ našej komunity tvorí spoločná vôľa poskytnúť starostlivosť nielen našim pacientom, ale aj ich príbuzným.
Za starostlivosť v Dome RAFAEL zodpovedá multidisciplinárny tím, zložený zo zdravotných sestier, lekárov, opatrovateľov, rehabilitačných pracovníkov, liečebných pedagógov, sociálnych pracovníkov a duchovných. Sestry, zdravotnícki asistenti, sanitári a opatrovatelia, ktorí pracujú priamo pri lôžku pacientov/klientov, sú k dispozícii 24 hodín denne.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4353585  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac