Opatrovateľka

Komunita Kráľovnej pokoja

Miesto práce
Močenok
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 000 EUR/mesiacHrubá mzda môže dosiahnuť sumu aj 1000 EUR spolu s príplatkami - k základn0ej mzde sa pripočítavajú príplatky za prácu v sobotu 50 %, v nedeľu a počas štátnych sviatkov 100 %, ako aj osobný príplatok. Mzda v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Poskytovanie 13. a 14. platu v zmysle zákonných podmienok Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opatrovateľka v zariadení pre seniorov - pozícia v rámci priamej činnosti s klientmi, pomoc pri vykonávaní osobných a iných úkonov FO odkázanej na pomoc inej FO, starostlivosť o klientov, hygienu, pomoc pri sebaobslužných úkonoch, udržiavaní čistoty a poriadku v osobných veciach, v izbe, v spoločných priestoroch, prechádzky a voľnočasové aktivity s klienmi.

zariadenie rodinného typu, max. 10 klientov
organizácia s dlhoročnou skúsenosťou (vznik v roku 1993),
rôznorodá činnosť (nie monotónna práca),
rast osobnosti a zručností (účasť na kurzoch a ďalšom vzdelávaní),
stravovanie, rehabilitácia poskytovaná vlastným fyzioterapeutom zamestnancom ,
nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času zohľadňujúce potreby zamestnanca,

Zasielať žiadosti a životopis e-mailom na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, je potrebné priniesť životopis, kópiu dokladu o najvyššie dosiahnutom vzdelaní, zápočtové listy od predchádzajúcich zamestnávateľov, príp. pracovný posudok predchádzajúceho zamestnávateľa.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

opatrovateľský kurz

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosť pracovať koncepčne, aktívny prístup k riešeniu problémov a úloh. Aktívna priama činnosť so zverenými klientmi.

Poskytovanie sociálnych služieb a pomoci v Centre pre deti a rodiny Močenok, v Zariadení sociálnych služieb Močenok a DSS Radošina. Špecializovaná pomoc deťom, mladým dospelým - odchovancom detských domovov (výchova, poradenstvo, vzdelávanie, pracovné uplatnenie a pod.). Pomoc zdravotne postihnutým občanom - prednostne mladým dospelým s mentálnym postihom. Prevádzkovanie chránených dielní. Obnova národných kultúrnych pamiatok - kaštieľ Radošina, kaštieľ Močenok. Poskytovanie rekreačných priestorov v Hrabičove s kapacitou 50 osôb. Poľnohospodárska činnosť - obrábanie pôdy - 30 ha, chov zvierat - kravy, ošípané, ovce. Ekologický prístup k životnému prostrediu - používanie vozidiel na pohon CNG, výroba tepla z tepelných čerpadiel, výroba elektrickej energie z fotovoltarických panelov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3800910  Dátum zverejnenia: 1.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1 000 EUR/mesiacHrubá mzda môže dosiahnuť sumu aj 1000 EUR spolu s príplatkami - k základn0ej mzde sa pripočítavajú príplatky za prácu v sobotu 50 %, v nedeľu a počas štátnych sviatkov 100 %, ako aj osobný príplatok. Mzda v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Poskytovanie 13. a 14. platu v zmysle zákonných podmienok Zákonníka práce.