Pracovník operatívnych činností

Komunálny podnik Bratislavy, skrátene KPB

Miesto práce
Technická 6, Ružinov
Termín nástupu
01.05.2024
1 150 EUR/mesiacPlat min. 1 150.- eur/mesiac - odmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení a Zákona 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha vozidiel, strojov a zariadení,

maľovanie čiar na značenie komunikácií, parkovísk,

oprava asfaltových povrchov,

drobné stavebné práce, údržbárske práce,

starostlivosť a údržba dopravného značenia a mobiliáru, drobné opravy, stolárske práce,

zodpovedá za pridelené vozidlá, stroje a zariadenia, ktoré sú potrebné k bezprostrednému výkonu jeho práce,

vykonáva zváračské práce menšieho rozsahu,

plní prepravné úlohy podľa zadania,

vykonáva nakládky a vykládky,

sezónna likvidácia komárov.

- 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
- skrátený pracovný fond - 37.5 hod. týždenne,
- stabilné zamestnanie,
- príspevok zamestnávateľa do DDS,
- možnosť ďalšieho odborného vzdelávania

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania.
2. Životopis.
Žiadosť a profesijný životopis zasielajte na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Preukaz - zváranie elektrickým oblúkom.

Komunálny podnik je od 1. septembra 2022 samostatnou príspevkovou organizáciou mesta. Našou primárnou úlohou je každodenná údržba ciest, chodníkov a tiež zelene a mestského mobiliáru v rámci letného a zimného operačného plánu. Skrátka staráme sa o čistejšie, bezpečnejšie a zelenšie mesto! Nie všetko v meste sa ale dá naplánovať, vždy sú tu nejaké prekvapenia. No a na to tu máme naše Rýchle roty a Zelené rýchle roty, ktoré riešia urgentné problémy po celom meste.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Matej Klašovec
Tel.: +421910168316
E-mail: poslať životopis
ID: 4806255  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac