Junior účtovník/čka

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorej hlavnými povinnosťami bude:

účtovanie bankových výpisov a sledovanie peňažných stavov na bankových účtoch
účtovanie a úhrada dodávateľských faktúr
účtovanie a úhrada hotovostných výdavkov
archivácia účtovných dokladov
realizácia kontrolných procesov
príprava výkazov pre interné účely spoločnosti a pre externé prostredie

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás prioritou, preto si môžu užívať nasledujúce benefity.

FINANČNÁ PODPORA
• ročné odmeny
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• odmeny pri pracovných a životných jubileách, sociálna výpomoc
• flexibilný systém firemných benefitov s finančným príspevkom zamestnávateľa
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona

VYVÁŽENIE PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA
• flexibilný pracovný čas
• skrátený fond pracovného času
• možnosť občasnej práce z domu
• dni voľna navyše pri špecifických životných situáciách

ZDRAVIE A ŽIVOTNÝ ŠTÝL
• možnosť tzv. sick days
• poradňa pre zamestnancov z oblasti psychológie, práva, či financií

KARIÉRNY ROZVOJ
• podpora rozvoja a vzdelávania – interné a externé školenia
• podpora zo strany skúsených odborníkov, ktorí sa podelia o svoje poznatky
• stabilné zamestnanie v silnej korporácii umožňujúcej kariérne rásť

KULTÚRA A ZÁBAVA
• teambuildingové aktivity
• spoločensky prospešné aktivity, deň plateného voľna na účasť na dobrovoľníckych aktivitách spoločnosti

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.kpas.sk/stranka/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v poisťovníctve vítaná
Vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť, samostatnosť, zodpovednosť
Zmysel pre detail
Orientácia na výsledky

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group je členom významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group pôsobí na slovenskom poistnom trhu 30 rokov a ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia vo svojej obchodnej sieti pobočiek a obchodných miest.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Sledujte nás na sociálnych sieťach
ID: 4591759  Dátum zverejnenia: 1.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac