Likvidátor/ka škôd na zdraví

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorej hlavnými povinnosťami bude:

kompletizácia škodových spisov, posúdenie škody a výpočet výšky škody na zdraví v zmysle platných právnych predpisov,
vybavovanie korešpondencie týkajúcej sa poistnej udalosti
komunikácia s poškodeným, poisteným, oprávnenou osobou, políciou, ďalšími orgánmi a inštitúciami
posudzovanie nárokov poškodených, konzultácie s posudkovými lekármi, spracovanie poistných udalostí v prevádzkovom systéme , zodpovednosť za včasnosť a správnosť likvidácie

Spokojnosť našich zamestnancov je pre nás prioritou, preto si môžu užívať nasledujúce benefity.

FINANČNÁ PODPORA
• ročné odmeny
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• odmeny pri pracovných a životných jubileách, sociálna výpomoc
• flexibilný systém firemných benefitov s finančným príspevkom zamestnávateľa
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona

VYVÁŽENIE PRACOVNÉHO A OSOBNÉHO ŽIVOTA
• flexibilný pracovný čas
• skrátený fond pracovného času
• možnosť občasnej práce z domu
• dni voľna navyše pri špecifických životných situáciách

ZDRAVIE A ŽIVOTNÝ ŠTÝL
• možnosť tzv. sick days
• poradňa pre zamestnancov z oblasti psychológie, práva, či financií

KARIÉRNY ROZVOJ
• podpora rozvoja a vzdelávania – interné a externé školenia
• podpora zo strany skúsených odborníkov, ktorí sa podelia o svoje poznatky
• stabilné zamestnanie v silnej korporácii umožňujúcej kariérne rásť

KULTÚRA A ZÁBAVA
• teambuildingové aktivity
• spoločensky prospešné aktivity, deň plateného voľna na účasť na dobrovoľníckych aktivitách spoločnosti

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.kpas.sk/stranka/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v poisťovníctve vítaná
Vysoké pracovné nasadenie, vytrvalosť, samostatnosť, zodpovednosť
Schopnosť pracovať v dynamicky sa meniacom prostredí
Zmysel pre detail
Orientácia na výsledky

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group je členom významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group pôsobí na slovenskom poistnom trhu 30 rokov a ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia vo svojej obchodnej sieti pobočiek a obchodných miest.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Sledujte nás na sociálnych sieťach
ID: 4526340  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac