Hľadáme asistentku/asistenta predaja do kancelárie Nové Zámky

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

M. R. Štefánika 45, Nové Zámky, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.3.2023
1 200 EUR/mesiacPráca je vhodná aj pre mamičky na MD. Fixný príjem + vysoké provízie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Servis a starostlivosť o klientov poisťovne
-Konzultovanie finančných potrieb klientov, následná príprava finančných návrhov v oblasti poistných produktov a úverov
-Práca s pridelenou databázou klientov
-aktívne oslovovanie nových a zverených klientov
- poskytovanie starostlivosti o zverených klientov
- preberanie žiadostí a hlásení poistných udalostí od klientov

-Flexibilný pracovný čas,
-Akcie organizované spoločnosťou, zľavy na produkty a ďalšie výhody
-Bezplatné tréningy a školenia na profesionálnej úrovni
-Možnosť kariérneho a profesijného osobnostného rastu
-Stabilná a zaujímavá práca v najsilnejšej a najväčšej poisťovacej spoločnosti Vienna Insurance Group
-6-mesačný program podpory a stabilizácie nových poradcov

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na adresu: [email protected]

Do predmetu správy uveďte názov okresu, v ktorom máte záujem prácu vykonávať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť, pozitívne myslenie, komunikatívnosť, empatia, vytrvalosť, príjemné, ústretové vystupovanie, vytrvalosť.
Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti.

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group je členom významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group pôsobí na slovenskom poistnom trhu 30 rokov a ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia vo svojej obchodnej sieti pobočiek a obchodných miest.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Sledujte nás na sociálnych sieťach
ID: 4508568  Dátum zverejnenia: 26.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac