Právnik/právnička

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme vhodného kandidáta. Ak máte záujem získať prax v oblasti poisťovníctva, odborne rásť a chcete sa stať súčasťou nášho tímu, tak neváhajte a pošlite svoj životopis.

Hľadáme právnika, ktorý bude mať na starosti nasledovné oblasti:

Zastupovanie spoločnosti pred súdmi, orgánmi činnými v trestnom konaní a orgánmi verejnej moci
Príprava žalobných návrhov, vyjadrení, opravných prostriedkov proti rozhodnutiam súdov a zabezpečenie súvisiacich činností
Evidencia a vybavovanie sťažností
Príprava právnych rozborov a analýz
Príprava, pripomienkovanie a analýza zmluvných dokumentov
Príprava a pripomienkovanie interných právnych predpisov
Korporátna agenda spoločnosti, najmä zabezpečenie podaní vo vzťahu k Obchodnému registru, podaní do príslušných registrov podľa platných právnych predpisov, príprava dokumentov na zasadnutia orgánov spoločnosti a pod.
Právna podpora odborným úsekom spoločnosti
Komunikácia s klientami a partnermi spoločnosti
Spracovanie štatistických prehľadov o vykonávanej činnosti

Okrem zaujímavej práce ponúkame aj tieto benefity:

• stabilné zamestnanie v silnej korporácii umožňujúcej kariérne rásť
• flexibilný pracovný čas s možnosťou občasnej práce z domu
• podpora rozvoja a vzdelávania – interné a externé školenia
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• príspevok na stravovanie poskytovaný nad rámec zákona
• možnosť využitia pracovného voľna, tzv. sick days
• dni voľna navyše pri mimoriadnych životných situáciách
• deň plateného voľna na účasť na dobrovoľníckych aktivitách spoločnosti
• systém firemných benefitov s finančným príspevkom zamestnávateľa podľa výberu
zamestnanca
• poradňa pre zamestnancov z oblasti psychológie, práva, financií
• odmeny pri životných a pracovných jubileách

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na adresu spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.kpas.sk/stranka/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Praktické skúsenosti s koncipovaním podaní na súdy a zastupovaním na pojednávaniach v konaniach pred súdom
Výborný písomný a slovný prejav, reprezentatívne vystupovanie, komunikatívnosť
Pohotovosť, flexibilita, angažovaný a konštruktívny prístup k plneniu pracovných úloh
Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť
Vysoké pracovné nasadenie, zvládanie stresu a samostatné riešenie právnych problémov

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group je členom významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group pôsobí na slovenskom poistnom trhu 30 rokov a ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia vo svojej obchodnej sieti pobočiek a obchodných miest.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Sledujte nás na sociálnych sieťach
ID: 4466050  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac