Regionálny obchodný zástupca Martin

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.03.2021
Mzdové podmienky (brutto)
650 EUR/mesiacFix+provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis a starostlivosť o klientov poisťovne.
-Konzultovanie finančných potrieb klientov, následná príprava finančných návrhov v oblasti poistných produktov a úverov.

-Práca s pridelenou databázou klientov.

-Komunikácia so zástupcami miest a obcí.

-Vyhľadávanie nových spolupracovníkov

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu nám zašlite svoj životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na adresu: [email protected]

-Flexibilný pracovný čas

-Akcie organizované spoločnosťou, zľavy na produkty a ďalšie zamestnanecké výhody
-Bezplatné tréningy a školenia na profesionálnej úrovni
-Možnosť kariérneho a profesijného osobnostného rastu
-Stabilná a zaujímavá práca v najsilnejšej a najväčšej poisťovacej spoločnosti Vienna Insurance Group
6-mesačný motivačný program podpory a stabilizácie nových poradcov

Do predmetu správy uveďte názov okresu, v ktorom máte záujem prácu vykonávať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word,Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Bezúhonnosť, pozitívne myslenie, komunikatívnosť, empatia, vytrvalosť, príjemné vystupovanie, vytrvalosť.

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorý majú záujem na sebe pracovať a rozvíjať svoje schopnosti.

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group je členom významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group pôsobí na slovenskom poistnom trhu 30 rokov a ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia vo svojej obchodnej sieti pobočiek a obchodných miest.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lucia Tomovčíková
Tel.: +421911012457
E-mail: poslať životopis
Sledujte nás na sociálnych sieťach
ID: 3999778  Dátum zverejnenia: 1.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac