Samostatný účtovník

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

účtovanie dodávateľských faktúr
vytváranie platobných príkazov zo splatných faktúr
spolupráca pri závierkových prácach
zakladanie a archivácia účtovných dokladov

Príjemné pracovné prostredie so všetkou profesionálnou podporou
Stabilné zamestnanie vo finančne silnej poisťovacej spoločnosti
Zamestnanecké benefity- flexibilný pracovný čas, stravovanie nad rámec zákona, odmeny pri pracovnom a životnom jubileu, príspevok DDS - III.pilier

Ak chcete získať skúsenosti s touto príležitosťou a ponuka Vás zaujala, pošlite prosím štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom v slovenskom jazyku na adresu spoločnosti.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície.
Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.kpas.sk/stranka/ochrana-osobnych-udajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Analytické myslenie
Samostatnosť, zodpovednosť a flexibilita
Zmysel pre dôslednosť a presnosť
SAP - výhodou

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group je členom významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group pôsobí na slovenskom poistnom trhu 30 rokov a ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia vo svojej obchodnej sieti pobočiek a obchodných miest.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Sledujte nás na sociálnych sieťach
ID: 3865184  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac