Poradca pre externý obchod Trenčín

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
dohodou
700,- Eur brutto mzda sa skladá z 2 častí : základnej mzdy a provízií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné poradenstvo a servis pre spolupracujúce maklérske spoločnosti
Usmerňovanie zmluvných partnerov v predaji poistenia v súlade s firemnou stratégiou, vrátane školení
Príprava ponúk poistenia pre zmluvných partnerov
Komunikácia a podpora predaja
Pravidelný reporting obchodných výsledkov

Zaujímavá práca pre poprednú poisťovňu na trhu
Príjemné, ale náročné pracovné prostredie s profesionálnou podporou
Zamestnanecké benefity - pružný pracovný čas, výrazne podporované stravovanie, odmeny pri pracovnom a životnom jubileu, príspevok na DDS - III. pilier
Príležitosť na budovanie osobnej kariéry
k mzde prináležia aj štvrťročné odmeny

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám prosím motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky danej pozície. Všetky informácie o spracúvaní osobných údajov nájdete na https://www.kpas.sk/stranka/ochrana-osobnych-udajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zmysel pre dôslednosť a presnosť
Profesionálne vystupovanie
Orientácia na výsledky
Flexibilita
Prax v obchode je výhodou
(poisťovníctvo nie je podmienkou)
Samostatnosť a zodpovednosť
Analytické myslenie, kreativita

KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group je členom významnej európskej poisťovacej skupiny Vienna Insurance Group. KOMUNÁLNA poisťovňa, a.s. Vienna Insurance Group pôsobí na slovenskom poistnom trhu 30 rokov a ponúka široké portfólio produktov a služieb v oblasti životného a neživotného poistenia vo svojej obchodnej sieti pobočiek a obchodných miest.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Sledujte nás na sociálnych sieťach
ID: 3579245  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,- Eur brutto mzda sa skladá z 2 častí : základnej mzdy a provízií