Reagujte bez životopisu

Obchodný manažér pre Košice, Prešov

KomTeS SK, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2020
820 - 1 500 EUR/mesiac820 € + variabilná zložka z predaja ( 15 percent z vygenerovaného zisku)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
Prezentácia produktov a služieb, ktoré poskytuje spoločnosť
Dojednávanie zmluvných podmienok
Popredajná starostlivosť
Pravidelný reporting

Vieme čo obchodník má alebo nemá robiť a preto ponúkame tieto výhody :

Nebaví ťa tvoriť objednávky a zmluvy? - Nevadí, náš back-office to pre teba spraví rád.
Nebaví ťa tvoriť zákazkové listy? - Nevadí, náš back-office to pre teba spraví rád.
Nebaví ťa cestovať každý deň veľa kilometrov do a z kancelárie? - U náš môžeš pracovať formou home-office a ku zákazníkom vyrážať z domu.
Nerád vstávaš ráno skoro do práce? - U nás máš časovú flexibilitu.
Nerád si pozorovaný svojím šéfom pri práci? - U nás pracuješ samostatne.
Nerád nosíš so sebou 2 telefóny (firemný, súkromný)? - U nás ako benefit môžeš využívať služobný mobil neobmedzene aj na súkromné účely.
Bavia ťa rôzne zaujímavé akcie? - U nás organizujeme pravidelné firemné teambuildingy a firemné akcie.
Bojíš sa začiatku v novej práci? - U nás ťa nehodíme do vody bez kurzu plávania ... U nás získaš komplexné školenia do všetkého, čo budeš potrebovať vedieť vo svojej novej práci. A tvoja snaha učiť sa bude finančne ohodnotená od prvého dňa nástupu v práci.

Čo od nás dostaneš k práci?

- nový služobný mobil + príslušenstvo
- výkonný notebook + príslušenstvo
- služobné vozidlo, nie viac ako 3 roky staré + možnosť prenajať si služobné vozidlo aj na súkromné účely za zvýhodnených podmienok
- komplexné niekoľkotýždňové školenie pre úspešný štart do novej práce

Ostatné zaujímavé benefity :

- možnosť pracovať v mladom a efektívnom kolektíve
- kvalifikačný rast a možnosť učiť sa nové veci
- práca v stabilnej rýchlorastúcej spoločnosti
- minimálna administratívna práca
- možnosť sebarealizácie - vymýšľanie rôznych nových produktov pre spoločnosť
- možnosť vybudovania si svojho obchodného tímu - pre severné Slovensko.

Hľadáme obchodníka na Košice, Prešov a okolie. Prosím, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v elektronickej podobe s fotografiou.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, technické vzdelanie výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívna osoba s príjemným vystupovaním
- ochota cestovať
- časová flexibilita
- schopnosť tímovej spolupráce a časovej koordinácie
- schopnosť pracovať pod stresom pri zachovaní kvality práce
- samostatnosť, aktívny a profesionálny prístup
- schopnosť presvedčiť, argumentovať a predať
- schopnosť udržiavať a rozvíjať obchodné kontakty
- lojalita voči firme
- skúsenosti v oblasti obchodu výhodou
- aktívny vodič

Spoločnosť KomTeS SK s.r.o. bola založená v roku 2009 a je dcérskou spoločnosťou KomTeS Chrudim, založenou v roku 2001. Od tejto doby sa spoločnosti darí zvyšovať každoročne počet zamestnancov a obrat, čím sa dostáva na popredné miesta v rámci SK - ČR trhu v predaji GPS monitorovacích systémov vozidiel a strojov. Momentálne obe spoločnosti zamestnávajú viac ako 50 zamestnancov a v systéme majú monitorovaných viac ako 20 000 vozidiel. Viac informácií o spoločnosti nájdeš na www.komtes.sk a https://finstat.sk/44920946 .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3809444  Dátum zverejnenia: 13.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 820 - 1 500 EUR/mesiac820 € + variabilná zložka z predaja ( 15 percent z vygenerovaného zisku)