Montážny technik pre oblasť Západné Slovensko

KomTeS SK, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
672EUR + po zapracovaní- pohyblivá zložka 0-350€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž a servis GPS monitorovacích systémov do osobných, nákladných vozidiel a pracovných strojov, práca v teréne

notebook
mobil
pravidelné prehodnocovanie mzdy
príplatok za projekty
možnosť využitia služ. vozidla na súkromné účely
práca v mladom kolektíve
stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Z dôvodu expanzie firmy hľadáme ďalších technikov.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači a budú pozvaní na osobný pohovor
Žiadosti posielajte len mailom, prosím, priložte aj fotografiu. Do mailu napíšte o prácu v ktorej oblasti máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

bezúhonnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, ochota cestovať
komunikatívnosť
časová flexibilita
zodpovedný prístup k práci
schopnosť dotiahnuť veci do konca
precíznosť
ochota učiť sa nové pracovné postupy
orientácia v automobilovej terminológii výhodou
príjemné vystupovanie

Spoločnosť KomTeS SK s.r.o. bola založená v roku 2009 a je dcérskou spoločnosťou KomTeS Chrudim, založenou v roku 2001. Od tejto doby sa spoločnosti darí zvyšovať každoročne počet zamestnancov a obrat, čím sa dostáva na popredné miesta v rámci SK - ČR trhu v predaji GPS monitorovacích systémov vozidiel a strojov. Momentálne obe spoločnosti zamestnávajú viac ako 50 zamestnancov a v systéme majú monitorovaných viac ako 20 000 vozidiel. Viac informácií o spoločnosti nájdeš na www.komtes.sk a https://finstat.sk/44920946 .

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3103883  Dátum zverejnenia: 10.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 672EUR + po zapracovaní- pohyblivá zložka 0-350€