Hľadáme pracovníka do výroby na 3 zmeny

KOMPOZITUM s.r.o.

Miesto práce
Dopravná 3A, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 100 EUR/mesiacZákladná nástupná mzda je 1000€/brutto + príplatky podľa Zákonníka práce ( príplatky za nadčas, sobotu, nedeľu, nočnú prácu ) a ďalšie zaujímavé benefity.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aká práca Vás bude čakať v našej spoločnosti?

• Zaškolenie na obsluhu kovoinfiltračného zariadenia, výroba špeciálnych líšt pre moderné rýchlovlaky
• Po odbornom zaučení samostatná obsluha zariadenia, nastavovanie a údržba strojného zariadenia podľa pokynov nadriadeného
• Príprava a kontrola vstupného materiálu
• Kontrola, čistenie a balenie hotových výrobkov
• Práca s PC

/vhodné pre mužov

A aké benefity máme v našej spoločnosti?

• práca v stabilnej spoločnosti
• 13-ty plat
• príspevok na dopravu
• odmena pri pracovnom jubileu
• bezúročné pôžičky do 2000€
• odmena pri odporučení nového zamestnanca 500€
• odmena pri uzavretí manželstva 285€
• príspevok na rekreáciu zamestnancov
• poukážka do lekárne v hodnote 100€
• firemné akcie pre zamestnancov
• príspevok na stravovanie nad rámec zákona

Informácie o výberovom konaní

3 zmenná prevádzka
Od 06:00 - 14:00
Od 14:00 - 22:00
Od 22:00 - 06:00

Prax nie je nutná – vhodné aj pre absolventov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od vás očakávame?

• zodpovedný prístup k práci
• manuálna zručnosť
• ochota systematicky sa učiť a pracovať na sebe
• byť tímovým hráčom

Firma KOMPOZITUM s.r.o., ako držiteľ ocenenia „Technologický podnikateľ roka 2013“ od spoločnosti Ernst & Young, s. r. o., je na špici technologického pokroku, špecializuje sa na výrobu a vývoj unikátnych grafitových a uhlíkových výrobkov, infiltráciou uhlíkových a grafitových produktov pre rôzne aplikácie, vrátane líšt pre pantografy vysokorýchlostných elektrických lokomotív.

Ak sa chcete stať súčasťou tímu, neváhajte nám zaslať váš životopis.

Príďte a staňte sa súčasťou niečoho veľkého. Príďte, a buďte súčasťou KOMPOZITUM s.r.o.!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4836499  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac