Hľadáme do tímu Obchodno-technického zástupcu

KOMPOZITUM s.r.o.

Miesto práce
Dopravná 3A, Topoľčany
Termín nástupu
ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacNástupná mzda začína od 1500€ + provízia z tržieb a ďalšie odmeny. Výsledná mzda závisí od konkrétnych pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridajte sa k nášmu dynamickému tímu KOMPOZITUM s.r.o., inovatívnej a EY ocenenej technologickej spoločnosti, ktorá patrí k lídrom vo svojom odvetví. Váš talent a vášeň pre inovatívne technológie a obchod môžu prispieť k ďalšiemu rozvoju. Hľadáme nadšenca, ktorý je pripravený objavovať nové horizonty a prinášať kreatívne nápady pre ďalší hospodársky rast spoločnosti a zvyšovanie podielu na zahraničnom trhu.

Čo vás čaká?
• Navrhovanie a implementácia obchodných a marketingových stratégií s cieľom, pozitívne formovať budúcnosť našej spoločnosti.
• Vedenie obchodných rokovaní a rozvoj medzinárodných partnerstiev, najmä v angličtine, s partnermi z celej Európy ako napr. Nemecko, Francúzsko, Švédsko, Benelux, Poľsko, Talianska, Španielska, USA, Austrália a ďalšie.
• Rozvoj a realizácia kreatívnych prístupov k získavaniu nových trhov a obchodných partnerov.
• Poskytovanie technickej podpory na odbornej úrovni a budovanie trvalých obchodných vzťahov s partnermi založených na spoľahlivosti a zodpovednosti.
• Cestovanie a objavovanie nových kultúr pri zahraničných pracovných cestách.
• Práca v príjemnom pracovnom kolektíve

Čo ponúkame?
• Konkurencia schopný platový balíček s letnými a vianočnými odmenami (50% z hrubej zmluvnej mzdy)
• Široká škála benefitov - príspevok na dopravu, jubilejné odmeny, bezúročné pôžičky až do výšky 2000€, bonusy za odporučenie nových pracovníkov, voucher do lekárne BENU v hodnote 100€ a ďalšie iné.
• Firemné akcie pre zamestnancov (vianočný večierok, team-buildingový deň v letných mesiacoch)
• Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• Príležitosť pre absolventov vysokých škôl s technickým, ekonomickým alebo príbuzným zameraním, ktorí sú pripravení sa ďalej vzdelávať a rásť v stabilnom prostredí.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, strojárske, elektrotechnické, chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kto je ideálny kandidát?

• Osoba s vynikajúcimi komunikačnými schopnosťami a schopnosťou analytického myslenia.
• Kandidát s chuťou vzdelávať sa v oblasti technológie a obchodných zručností, s empatiou a lojalitou k spoločnosti.
• Kandidát, ktorý rád komunikuje s ľuďmi v cudzom jazyku (anglický jazyk B) a s vodičským preukazom skupiny B.

Firma KOMPOZITUM s.r.o., ako držiteľ ocenenia „Technologický podnikateľ roka 2013“ od spoločnosti Ernst & Young, s. r. o., je na špici technologického pokroku, špecializuje sa na výrobu a vývoj unikátnych grafitových a uhlíkových výrobkov, infiltráciou uhlíkových a grafitových produktov pre rôzne aplikácie, vrátane líšt pre pantografy vysokorýchlostných elektrických lokomotív.

Ak sa chcete stať súčasťou tímu, neváhajte nám zaslať váš životopis.

Príďte a staňte sa súčasťou niečoho veľkého. Príďte, a buďte súčasťou KOMPOZITUM s.r.o.!

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4779319  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac