Можливість для людей з України

Odborná asistentka programov redukcie hmotnosti

kompliment s. r. o.

Miesto práce
Bajzova 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
september 2022
1 000 - 1 100 EUR/mesiac13. a 14. plat podľa ziskov firmy. Bonusy podľa individuálnej činnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistentku individuálnych programov redukcie hmotnosti, ktorá bude sprevádzať klientov ich redukčnými programami a programami zdravého životného štýlu.
Náplňou práce je výživové poradenstvo, asistencia individuálneho cvičenia, administratíva a práce potrebné na prevádzke.
Nadstavba bežných činností - písanie článkov, príprava edukačných podkladov v oblasti výživy a pohybu.
Všetkých zamestnancov zaškoľujeme.

Príjemné prostredie a kolektív, pohodlná čistá a sofistikovaná práca, skrátená pracovná doba, flexibilita, finančné bonusy podľa individuálnych aktivít, ale aj na základe ziskov firmy.

Dobrú skúsenosť máme so zdravotnými sestrami, ktoré sa rozhodli nepracovať v zdravotníctve, ale majú záujem o odbornú prácu v oblasti starostlivosti o zdravie a ošetrovateľstva.
Dobrú skúsenosť máme aj s výživárkami z odboru výživa v Nitre, či absolventkami FTVŠ, fyzioterapia a pod.

Všetkých zamestnancov pre samostatnou prácou na prevádzke zaškoľujeme v metóde individuálnej redukcie hmotnosti kompliment.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, pohyb, výživa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícia je vhodná pre absolventku, ale aj pre skúsenú pracovníčku, ideálne zdravotnú sestru, asistentku výživy, trénerku, výživovú poradkyňu.

Inštitút redukcie a prevencie nadváhy kompliment® bol založený v roku 1992 v Bratislave ako špecializované zariadenie pre redukciu telesnej hmotnosti.
Programy zmeny životosprávy a chudnutia kompliment® sú postavené pre dospelých zdravých ľudí s nadváhou a obezitou, ale aj pre ľudí so zdravotnými obmedzeniami. Tvorí ich osobný program výživy, pohybu, edukácie a odborného vedenia.

Chudnúci sú aktívnymi účastníkmi terapie a vždy sa podieľajú na plánovaní a tvorbe redukčného programu. Špecifikom je aj starostlivosť o klienta pri udržaní novej hmotnosti počas jedného roka po ukončení chudnutia.
Osobné programy kompliment® absolvujú klienti pod vedením špecialistov, ktorí sú vzdelaní v oblasti výživy, športu, zdravotníctva, psychológie a pedagogiky.

Naši klienti schudnú a dosiahnu ideálnu hmotnosť prirodzene, bez liekov, doplnkov výživy či iných neprirodzených spôsobov a prostriedkov.

Za 30 rokov máme za sebou skúsenosť s vyše 19 000 klientami. Pracujeme profesionálne, naše služby majú vysokú odbornú kvalitu a výborné výsledky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4340708  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac